2733
2739
عنوان

ببخشیدا خرتر از بعضی مردم نداریم عروسی گرفتن تو کوچمون

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا که خواهش میکنم حیوانات رو بدنام نکنید

دوما به دسته بیشعورها ، علاوه بر اونهایی که رفتن شمال، افرادی رو اضافه کنید که بلیط سینماها رو خریدن

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740

غروب ی عکس تو نت دیدم ک اعلامیه واسه چهلم زده بودن ک ب دلیل این ویرووس این مراسم برگزار نمیشود و تشکر کرده بود

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

من فارسم

دادستانی دستور تعطیل کردن تالار ها رستوران کافیشاپ و کلا اماکن عمومی داده

همه عروسیا کنسل شده 😞شما کجایی

من خوشبخت‌ترین میشم، مطمئنم😍♥️برای خوشبختیم یه صلوات میفرستی؟♥️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ♥️
عکس عکس عکس😍🤣 من خیلی ذوق میکنم میبینم شما ها عروس میشین

عکس چی؟

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
عکس چی؟

لباس عروس😂

شوخی بود البته

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2706