2737
2734
عنوان

کسی هست بخواد ب حرف حسن بچه شو بفرسته مدرسه؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 66 پست

والا من بچم سنش به مدرسه نی ولی اکر هم بود نمیفرستادم جونش مهمتره بدشم انگار تجدید اورده سال دیگه میفرستم اصلا شما بچتون تجدید بیاره میکشینش خوب پس دیگه نفرستین جان خودتون.مسافرت هم نرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر یه سری ها غر میزدن چرا مدارس تعطیل شدن بچه هامون از درساشون عقب میمونم هزینه کردیم. همچین جماع ...

اوه حالا چی شده صدای این معدود جماعتو انقد رسا شنیدن و سریع ترتیب عمل دادن😐😕

فقط خدا ...
2728

باید عادی باشیم... قرنطینه زمانی مفیده که حق ورودوخروج ازشهری روصادر کنن.... نه که ماخونه نشین باشیم ویه عده ازاین شهربه اون شهربرن وویروسوپخش کنن

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏

بشرطی ک خود حسن بره تو مدرسه با خانوادش بغل دست بچه ها بشینن 🙃🙃🙃🙃

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

انگار  کر ونا اومده بود تور هفت روزه الان هم داره برمیگرده چین.. چه فکری میکنن اینا مگه بچه هامون ازسر راه آوردیم باشگاه تعطیل...اعتکاف و تعطیل کردن... تالار. این طور جاها.. فقط بچه ها بدبختمون برن مدرسه 

اوه حالا چی شده صدای این معدود جماعتو انقد رسا شنیدن و سریع ترتیب عمل دادن😐😕

نه خواستم بنویسم بخدا دیکته خودکار نوشته بخاطر...بخاطر مردم این مارو نکردن اما خیلی ها هستن میفرستن بچه هاشون

خدایا مرسی  
2738
حریرچی کجا گرفته اینا همه بازی سیاسیه برای شانه خالی کردن از مسئولیت

نگرفته یعنی؟

برای خودم هم سوال بود از کجا گرفته 

از موقعی که خبر و شنیدم دارم لیست افرادی و می‌شمارم که باهاش مرتبط بودن 

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

خدایی بعضی موقع ها مردم مقصرن که شعور ندارن و راه میوفتن اینور اونور بابا یه هفته بشینین خونتون تا اوضاع بهتر  بشه الان فقط این بیماری با رفت و امد زیاد و مسافرت ازین استان به اون استان به اینجا رسیده 

منکه خل شدم نمیدونم چی بخورم چی نخورم چیکارکنم چیکارنکنم 😢

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706