2737
2739
خدا کنه رو من تاثیر داشته باشه😬 حسابی هیکلم خراب شده البته از نظر خودم

دوستای من لاغرن همشونم شیر که میدن اسکلت میشن دنبال راه برا چاقین برعکس من که باید از شیر بگیرم بعد شروع کنم به رژیم

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست خودم‌نیس زیاد میخورم بچم پسره

وااای من تا الان ۱۶ کیلو اضافه کردم 😢😢 هفتع سی ام .دکترم دعوام کرد ب شدت.. چکار کنم خوب؟؟ بهم گفته کم بخور.همش دلم شیرینی جات میخاد

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2731
دوستای من لاغرن همشونم شیر که میدن اسکلت میشن دنبال راه برا چاقین برعکس من که باید از شیر بگیرم بعد ...

اره کار دنیا اینجوریه لاغرا دنبال چاقی ان ماها هم دنبال لاغری من الان ۶۸ کیلو شدم قدمم ۱۶۵ میترسم زیادتر بشم همه میگن خوب شدی الان ولی خودم راه رفتنی اذیت میشم 

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
بعدش بدنت به حال اولش برگشت یا نه؟ من خیلی نگران تناسب اندامم هستم بعد از زایمان. الان که ۲۱ هفته ...

اره الان وزنم خوبه 

البته قبل بارداری خیلی لاغر بودم الان متناسب شدم

بعدش بدنت به حال اولش برگشت یا نه؟ من خیلی نگران تناسب اندامم هستم بعد از زایمان. الان که ۲۱ هفته ...

ای جان پس یکی مثل من پیدا شد😁😁😁 

میگم وزن جنین چنده اخرین بار ک رفتی سونو

من ۱۹ هفته رفتم ۳۰۰ گرم

2740
وااای من تا الان ۱۶ کیلو اضافه کردم 😢😢 هفتع سی ام .دکترم دعوام کرد ب شدت.. چکار کنم خوب؟؟ بهم گفته ...

عزیزم شیرینی اینا خیلی ضرر داره که سعی کن از میوه های شیرین استفاده کنی و سبزیجات.

نمک هم کم مصرف کن.

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
دکترت نوشت برات؟ ببخشید زباد سوال میپرسم🙈 و اینکه هفته چندی؟

خواهش میکنم عزیزم، هر چقدر دوست داری بپرس ، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم 

هفته ۲۹ هستم، من سونوی آنومالی رو که رفتم جنین ۳ روز از آنچه که باید باشه وزنش عقبتر بود، دکترم گفت ۱ ماه دیگه تکرار کن که ببینیم چی شده، دوباره تکرار کردم ۱ هفته عقب رفته بود، دکارم گفت برو پیش پریناتولوریست که متخصص طب جنین و مادر هست، چند روز پیش رفتم پیش اون، اونم‌گفت وزنش کمه، حدود ۱۵۰ گرم کمتر از میزان‌انتظار هست، ولی خوشبختانه گرفتگی عروق جفت ندارم و خوشبختانه همه اندانها متناسب هست که این هیلی مهمه، و در ضمن من چون آمنیوسنتز انجام دادم دیگه احتمال بیماریهای ژنتیکی نیست خدا رو شکر، چون گاهی ممکنه دلیلش این باشه

بازم اگه سوالی هست با کمال میل در خدمتم

... و من به تو ایمان دارم...
اره کار دنیا اینجوریه لاغرا دنبال چاقی ان ماها هم دنبال لاغری من الان ۶۸ کیلو شدم قدمم ۱۶۵ میترسم زی ...

من حدود۶۹بودم باردار شدم الان۷۰هستم قدم۱۵۷

چه کنم دیگه 

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
ای جان پس یکی مثل من پیدا شد😁😁😁  میگم وزن جنین چنده اخرین بار ک رفتی سونو من ۱۹ هفته رفتم ...

ماشالله خوبه عزیزم من هفته شانزده رفتم وزن جنینم ۱۶۰ بود الان نگاه کردم دیدم نوشته وزن جنین رو اصلا ندیده بودم اینو😳😁😁

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤