2737
2734
عنوان

بدویین بیاین تاپیک جاری اوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 106 پست
اصلا اینجوری نیست وشوهر این خانم رفته کار کنهو داره برای زن و بچه ی خودش پول در میاره چرا باید پدر ش ...

حالا اومدیمو شوهره پول نفرستاد پدر شوهره هم پول نداد تکلیف این خانم با ۲ تا بچه چیه؟؟؟

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
بعصی وقتها بچه ها یه چیرایی رو میخوان که آدم محبوره بهش بده، اینم شیر اب باز کرده بچه دودقه سرگرم شه ...

خیلی اشتباه فک میکنید هم در مورد تربیت بچه ک مجبورید هرچی خواست بهش بدید هم در مورد اینکه اشکال نداره اب باز باشه! مطمعنن هم فقط دو دیقه نیست!! 

بچه ای ک هرچی بخواد بهش بدن تربیتش اونقدر اشتباه و مضره ک تو بزرگسالیش هم تاثیر میزاره, ضمن اینکه هر دیقه هم یه چیز جدید میخواد و بهونه میگیره چون فهمیده هرچی بخواد بهش میدن! اصلا درست نیست این کار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم خیلی بدغذاست.خونه خودمون وسایلی هست سرگرمش کنم بهش غذا بدم.خونه مادر شوهرم گاهی با اب بازی بهش غذا میدم.اگه برادر شوهر من چنین برخوردی میکرد قطعا ناراحت میشدم ۱۰ ۲۰ تومن هم میزاشتم جلوش واسه پول اب.البته خانواده شوهرم جنوب کشورن ما شمال.نهایت سالی یه بار برم خونشون

2731

ینی واقعا از نظرات بعضی هاتون تعجب میکنم‌که انقدددد..... بی خیال

فقط اینو فهنیدم که اسنارتر ازینکه پدرشوهرش به جاریش کمک میکنه حرصش گرفته و از ضایع شدن جاریش توسط شوهرشم خوشحاله تماااااام

حوصله بحثم ندارم ریپلی نکنین لطفا

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
2738

چقدر کار شوهرت زشت بوده از هر طرفی که بهش نگاه میکنم 

تربیت بچه دیگران وظیفه شما نیست اونم در حضور مادرش ، میتونست بذاره یه کم بگذره و شیر آب رو بگه خیلی کم باز کن بعد از یه مدت می‌گفت عمو جون بیا یه بازی دیگه ، اینطوری مثلا جوجه ها آب ندارن بخورن نه که پاشع دعواکنه ، اونم وقتی جاریت اجازه داده ،من جای جاریت بودم دیگه سلام علیک میکردم فقط ، اول خودمون رو تربیت کنیم بعد دیگرانو

ینی واقعا از نظرات بعضی هاتون تعجب میکنم‌که انقدددد..... بی خیال فقط اینو فهنیدم که اسنارتر ازینکه ...

دقیقا ناراحتی از خرج پدرشوهر خیلی خیلی تو حرفاش واضح بود ، شیر مرغ و جون آدمیزاد و... تا شمردن پوشکای بچه و...

در مواقع عادی اشکال نداره تذکر بدن نه تو همچین موقعیتهایی که بابای بچه نیست یکی هم بیاد دعواش کنه!

بعصی موقع ها ادم میفهمه طرف منطوری نداره  نباید ناراحت بشه عب نداره بعضی موقع ها باید زد به بیخیالی مطمعنا عموشم بچه رو دوس داره از رو قصد و نیتی نبوده

چقدر کار شوهرت زشت بوده از هر طرفی که بهش نگاه میکنم  تربیت بچه دیگران وظیفه شما نیست اونم در ...

کار یکبارش نیست ک اخه پسرش خیلی بی ادبو وپروعه هرچی بازبون‌خوش حرف میزنی فقط میگه نه رو دیوارای پدرشوعرمو همه رو خط خطی کرده اونوقت جاریم غقط میخنده یا بهش اب میدی اگه کم باشه استکانو میندازه میشکونه یه بارم سرسفره عمینکارو کرد ماها ک اصلا چیزی نمیگیم اگه شوهرم یا پدرشوهرم بگن همین

خیلی اشتباه فک میکنید هم در مورد تربیت بچه ک مجبورید هرچی خواست بهش بدید هم در مورد اینکه اشکال ندار ...

چقدر با نطرت موافقم 

والا ما که بچه بزرگ کردیم و بچه ی دیگرانو دیدیم وقتی بچه یه بار کاری انجام بده و خوشش بیاد دیگه عادت میکنه.حالا اون کار چه خوب باشه چه بد برا بچه فرق نداره

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706