2737
2739
عنوان

بدویین بیاین تاپیک جاری اوردم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 106 پست
وا خوب ببرش تو حمام تو وان بزارش حسابی آب بازی کنه این چه کاریه اخه 

اومدیم و وان نداشتن اونوقت چی ؟ 😂

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوعرم پسره رو دعوا کرد اونم شروع کرد گریه کردن شوهرم رفت گزاشتش رو زمین ابو بست جاریمم ناراحت شد بچش ...

تو این بی ابی مملکت حالا دلش اب بازی خواسته. اه اه چه مسخره بازی. چهارپایه اب بازی تصورش هم حال بهم زنه. لابد زنگ زده به شوهرش کلی گریه زاری هم کرده که منو داغو درفش گذاشتن

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2731

شیر ابو باز بزاره بچه بازی کنه؟!! خب اگه خیلی دلش اب بازی می خواست میبردش حموم تو وان میزاشتش تا صب بازی کنه!! عقلش کمه مگه ابو هدر میده!!! بچه هم رو چهارپایه خودشم کنارش تا کی میخواست وایسه؟!! 

رد دادن ملت دیگه نمیدونن چجوری سو استفاده کنن با بچه ی کوچیکشون!! کمبود بیداد میکنه

چه عموی بداخلاقی هست شوهرت

درضمن پدرشوهرت خودش میتونست حرف بزنه بهش 

شوهرت نباید دخالت میکرد

به دنیا نیامده ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بیراهی مردم را قضاوت کنیم ما مرکز دنیا نیستیم، حتی اگر این به نظرمان برسدما لبریز از اشتباهات و کمبودهایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می کنیم...📚 
2738
نکنه جاریشی😂

نه جاریش نیستم اما ازین موقعیتها داشتم 

خیییلس کوته فکرانه ست این رفتارها

حالا خود شوهره میره دستشویی ۴ ساااعت خودشو میشوره روزی چند تا لیتر آب هدر میده به بهانه های مختلف! اونوقت بچه یه دقه دلش آب بازی خواسته باید اینجوری رفتار کرد؟؟؟؟ از همه بدتر اینکه گفته کی باید پولشو بده؟؟؟؟!!! من بودم میگفتم یه لند هور مث تو میده نگران پولش نباش

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی

بچه ها من با برادرشوهرم در مورد پسرم کمی بگو بخند کردیم جاریم هم پیش ما نشسته بود دیدم جاریم با حرص نگاه می کنه برادرشوهرم که رفت جاریم به من میگه شوهرم فقط ماله منه هیچ کس حتی نگاش نکنه 

2706