2733
2739

مادرشوهرم بین من و جاریم فرق میذاره مثلا تا میاد جاریم سفره جمع کنه میگه نه نمیخواد بشین بشین ظرف میخواد بشوره میگه نه نه دستت دردنکنه نمیخواد خودم میشورم ولی با من دستوری حرف میزنه همش به اون هرچیزیو تعارف میکنه میگه بخور بخور هزار بار ولی به من اصلا تو جمع که هستیم پشتش به منه ولی برا اون همه جوره حواسش هست تازه من کاری ام نکردم اصلا ولی نمیدونم چرا اینجوریه منم که حساس بگید چکار کنیم بیتفاوت باشم؟یا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرو خونه شون.

اخه فعلا در حال حاضر با مادرشوهر یه جا زندگی میکنم منم چن بار وقتی اینکارو کرد باهاش سرد شدم اونم فکرکرده من از جاریم خوشم نمیاد نمیدونه من از رفتار اون ناراحتم چون چن بار تیکه اومده 

وقتی خودتون دوتایی هستید بدون اینکه بسوهرت بگی ناراحتیتو.  بمادر شوهرت بگو خانم جون. این رفتار ...

شوهرم میگه نذار نقطه ضعفت کسی بفهمه چون از همون استفاده میکنه.منم نمیگم اما فقط دلم میخواد بدونم من چکارکردم یا اون چکارکرده که اونجوریه باهاش بخدا همش تا بوده احترام بوده حتی یک هفته بیمارستان بستری بود کلا من پیشش بودم اما بازم با من اینجوری رفتار میکنه منم خیلی ناراحتم دیشب میگه باید بهشون بگم بیان اینجا این شبا باید دور هم باشیم فک میکنه من بدم یاد از اونا که میان اینجا نمیدونه من از رفتار خودش با من بدم میاد اصلا به رفتاراش با من نگا نمیکنه 

2738