2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صبح تو برنامه شبکه 3دکتر مردانی گفت اصلا همچین چیزی درست نیست و فقط با ازمایش مشخص میشه گفت این چیزا ...

دفیقا همینو میخواستم بگم

منم دیدم اون برنامه رو

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
صبح تو برنامه شبکه 3دکتر مردانی گفت اصلا همچین چیزی درست نیست و فقط با ازمایش مشخص میشه گفت این چیزا ...

چرا درست نیست این بیماری بیشتر روی تنفس تاکید کردن اگه تنفستون سخت باشه خب معلومه دیگه کجاش چرته😒

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
2738
چرا درست نیست این بیماری بیشتر روی تنفس تاکید کردن اگه تنفستون سخت باشه خب معلومه دیگه کجاش چرته😒

نمیدونم دقیقا همین چیزی ک شما گذاشتید دکتر مردانی گفت اشتباه ویروس اگه خفیف باشه قسمت فوقانی میگیره و تقریبا بی علامته و خوب میشن این ک طرف ب سرفه بیوفته و سخت نفس بکشه مربوط ب نوع شدید و حاد ک دیگه این چیزای معنی نداره در موردش

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
نمیدونم دقیقا همین چیزی ک شما گذاشتید دکتر مردانی گفت اشتباه ویروس اگه خفیف باشه قسمت فوقانی میگیره ...

نمیدونم منم یه جا خوندم ذوق کردم گفتم شاید دردمون بخوره

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
نمیدونم منم یه جا خوندم ذوق کردم گفتم شاید دردمون بخوره

عزیزم میدونم همه الان دوست دارن ی جوری همدیگرک کمک کنن ولی بیستر سعی کنید چیزای ک تلوبزیون میگه بیشتر اعتماد کنید چون از تشویش و نگرانی کاسته میشه, من خودم از بس تو تلگرام وپستا چیزای جور واجور خونده بودم اصلا از استرس نمیدونستم ب زندگی معمولی ادامه بدم ولی خوب دیگه تصمیم گرفتم ب هر چیزی گوش ندم تا مطمئن نشدم واسه ارمشم و سلامتی خودمو خانوادمو و مردم کشورم ب همرا دیگر اعضای خانواده ختم صلوات گرفتیم و بهداشت فردی رعایت میکنیم و سعی میکنیم ارامش خودمونو حفظ کنیم و این ارامشو ب دیگران هم انتقال بدیم. خونه ما اپارتمانی هست امروز من خودم بخاطر کل ساختمان همه جارو با وایتکس ضد عفونی کردم وکاری ب بقیه اعضای ساختمان نداشتم با خودم میگم تو این شرایط بحرانی باید ب فکر همدیگه باشیم ن فقط خودمون

دلم تنگه خانه ی پدریه😭