2737
2734

سلام هموطنان عزیزم،من یک شهروند هرمزگانی هستم،اینجا دو مورد مثبت برا این ویروس داشتیم،هر دو قمی هستند،یکی تو قشم بستریه،یکی هم بیمارستان شهید محمدی بندرعباس،اگه مدارس تعطیل شد برا اینکه تو خونه بمونیم و باعث شیوع بیماری نشیم،اسنجا رعب و وحشت به جون نردم افتاده،تو خونه هاتون بنونین و با مسافرتاتون ناقل ویروس به جاهای دیگه کشور نباشین،اگر کسی جان خودش و از دست بده تمامی افرادی که تو شهرشون مریضی هست،حتی اگه فکر میکنن مبتلا نیستن،خواهش میکنم نرید مسافرت تا جلوی بیماری گرفته بشه،من خودم و همسرم جرات ندلریم بچه مونو که از دندون درد رنج میبره ببریم دندوناش و درست کنیم،همه کاراش و کردم باید ببرم بیمارستان تا درستش کنن،ولی میترسیم،زندگی ها مختل شده،خواهش میکنم به تمامی هم شهریهاتون پیام منو بدید،اینجا از قم و کرمان زیاد اومدن،ما خودمون هیچ خریدی برا عید نکردیم و شاید مجبور بشیم امسال عید نگیریم،برا نجات خودمون و مردممون همکاری کنید،ممنونم عزیزانم.

توروخدا ازفم نرید شهرهای دیکه بمونید هموونجا توروخدا ...دولت که قرنطینه نمیکنه خودتون نرید

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم الان همه جا کرونایی شده

کار از کار گذشته

دیگه قمی ها فقط نباید بمونن تو خونه.شمای هرمزگانی هم باید بمونین تو خونه

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.

مسافرت تو این وضع چه لزومی داره اون موقع من هیچ وقت مردم ایران رو درک نکردم فکر هم نکنم بتونم درکشون کنم 😑

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738

قمی های بی خیال. دو نفرشون اومده زنجان فوت شدن بعد از فوت بردن بیمارستان تو زنجان. اما اخبار هیچ خبری ازشون نمیگه . و خیلی از این ها که مخفی میکنه.

دقیقا همون لحظه که نیاز داری با یکی حرف بزنی تا چشم کار میکنه کسی نیست ..❤❤❤❤❤❤❤
از‌مردم درخواست نکن اگه همشون خوب باشن بازم‌ چندتا نخاله توشون هست که به هیچ جاشون نگیرن این مسائل ر ...

واقعا درسته...مردم یه سریاشون باید چوب بالاسرشون باشه زور بالا سرشون باشه 

همین قمی ها رفتن همه جارو پر کردن 

الان دیگه فرق نمیکنه چه قمی چه تهرانی ماایرانیهابایدحواسمون جمع باشه و رعایت کنیم شهرهابرای مثال بود ناراحت نشیددوستان

پسرم کودک بمان دنیافریبت میدهد