2737
2739

کدوم شهرین ؟ وضعیت چطوره ؟؟ 

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام اینا شرق گیلانن میگن خوبه. ولی مسافرا ریختن توو شهر باشعورا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

رشت

امروز نرفتم بیرون ولی دیروز خلوت بود

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740
تالش  باد گرم و بارون با هم داره میاد  کسی بیرون نمیره  شهر خلوته

وای باد گرم براچی 

تهران از دیشب یسره بارون شدید میاد خیلی ترسناک شده 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
تالش  باد گرم و بارون با هم داره میاد  کسی بیرون نمیره  شهر خلوته

فقط دعا کنین گرم شه . هم مسافرا میرن شهراشون هم ویروس از بسن میره 😐😁

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
وای باد گرم براچی  تهران از دیشب یسره بارون شدید میاد خیلی ترسناک شده

اره شوهرم گفت 

نمی‌دونم تو این بدبختی باد دیگه چی بود

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
مازندران نکا امروزسه تاباحال داغون بردن بیمارستان 

خدا به دادتون برسه 😐

2706