2733
2734

خانما لطفا دعای مشلول از اباذر حلواجی رو دانلود کنید و گوش کنید تو این شرایط یه آرامشی بهتون میده مثال زدنی،خیلی خوبه خیلی،اگه حالتون خوب شد برا من و خانوادمم دعا کنید 🌹🌹🙂   

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حوصله این چیزا رو ندارم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ببخشید دعای مشلول چیه

یه دعای خیلی خوبیه خیلی ،بزن تو گوگل توضیحات داره ،ولی یبار گوش بده لطفا

پدرم با رفتنت تا ابد میسوزم 😭میشه فاتحه ای برای پدرم بفرستید،اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

من یکی ک چند ساله از این چیزا تنفر پیدا کردم هر کار میکنم نمیتونم دعا کنم 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2738
ی دعا با ذکر واسه اشتی بگو

منکه نمیدونم عزیزم،ولی اولین کار اینه کدورت رو بزاری کنار و با توکل به خدا پیشقدم بشی

از بس دعا برداشتم گیج شدم یاسین

زیارت عاشورا

3000 تا استغفرالله

روز 70 تا حمد روزی ده تا کم میشه

روزی 100 صلوات دعا امام زمان

خواندن چند بار سوره کوثر. 

خواندن صدبار از هر آیه یاسین. 

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  
من یکی ک چند ساله از این چیزا تنفر پیدا کردم هر کار میکنم نمیتونم دعا کنم 

عزیزم این حرفو نزن،به این فکر کن الان که تو این حالی خدا منتظرته برگردی،من از وقتی که نمازم میخونم و قرآن و دعا،خیلی آرامش پیدا کردم خیلی،لطفا لطفا لطفا این دعا رو با معنی بخون اگه حالت عوض نشد،حالا ببین ،بعدشم نماز،بخدا که حالتو زیرورو میکنه ،کی ازخدا بهتر و نزدیک تر ،توروخدا این کارایی که گفتم و بکن حالت خوب میشه

از بس دعا برداشتم گیج شدم یاسین زیارت عاشورا 3000 تا استغفرالله روز 70 تا حمد روزی ده تا کم میشه ...

خیلی زیاده ،یجوری هم نباشه زده بشی که ،خدا قبول کنه التماس دعا

لینک بذار روحیه ام اینقد داغونه حس پیدا کردنشم ندارم

باشه الان پیدا میکنم میزارم

2706