2733
2739
عنوان

توروخدا بیاین بگین شما جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 115 پست
من تایید نخواستم،نظرخواستم اونم محترمانه،وقتی بااین لحن حق به جانب حرف میزنیداین دیگه اسمش نظرنمیشه، ...

باشه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
انشالله خدا یه دختر ناز بهت بده و یه اسم نازتر که برازنده اش باشه براش انتخاب کنی و استند اسمش رو بس ...

مرسی عزیزم،خدا ازدهنت بشنوه،دقیقا اسم از چشمم افتاد دیگه.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه.

خانوم عزیز،من تاحالا تواین سایت به کسی بی احترامی نکردم، به هر حال ممنون ازاینکه نظرتونو گفتید.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
2728
اخه توخانواده های اونا فقط اسمای ائمه رو میزارن،اصلا مطمئنم قبلش نشنیده بود.

چه ربطی داره

مثلا من خودم اگه یه روزی بچه داشته باشم اسم ائمه می ذارم روشون ولی حتی به دیگران یسری اسما پیشنهاد میدم که اسم ائمه و... نیستن 

خب قطعا ما ها هم اینجور اسما رو می شنویم یا میبینیم اون هم احتمالا شنیده یا خودش پیدا کرده یا حالا ممکن هم هست از شما کپی برداری کرده باشه خودت رو اذیت نکن

حالا ان شاءالله دختر دار شدی یه اسم پیدا می کنی که بیشتر دوستش داری یا همین اسم رو میذاری

یه سیب رو بندازی بالا تا بیاد پایین هزار تا چرخ می خوره 

من آدمی نیستم که از کسی تقلید کنم،اصلا این کارا تو کتم نمیره.

خخخخخ این دلیل نمیشه که چون تو میخوای این اسمو رو بچت بزاری دیگه کسی تو این دنیا حق نداشته باشه این اسمو بزاره

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.
خخخخخ این دلیل نمیشه که چون تو میخوای این اسمو رو بچت بزاری دیگه کسی تو این دنیا حق نداشته باشه این ...

من نگفتم تو دنیا،گفتم چون جنسیت بچم عوض شده اسمش مونده دوس داشتم خودم بزارم،حداقل ازفامیلا انتظارداشتم اینو درک کنن.

من نگفتم تو دنیا،گفتم چون جنسیت بچم عوض شده اسمش مونده دوس داشتم خودم بزارم،حداقل ازفامیلا انتظارداش ...

ای بابا چه بیکاری توووووو

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.
2740
ای بابا چه بیکاری توووووو

امیدوارم همچین شرایطی برات پیش نیاد عزیز.

پیشم بیاد مهم نیس اصلا که بخوام بش فک کنم

فک کنم بچه نداری که اینجوری میگی،منم پنج سالی که بچه نداشتم اصلا این چیزامهم نبود واسم،توشرایطش قرار نگرفتی ببینی من چی میگم.