2726

من وقتی باردار بودم تو سونوگرافی بهم گفتن بچت دختره،ولی بعددنیا اومدن تواتاق عمل دیدم پسره،همه سیسمونیش دخترونه بود،لباساشو خلاصه همه وسایلش،موقعی که باردار بودم چندماه گشتم یه اسمی که به نظرم تک بود براش پیدا کردم،الان که نزدیک دوسال گذشته خدایی هرکی ازفامیلمون بچه به دنیا آورده این اسمونذاشته روبچش،ولی الان جاری خواهرم که تازه بچش به دنیا اومده اسمی که من انتخاب کرده بودموگذاشته روبچش،اینم بگم همه میدونستن این اسمومن انتخاب کردم،میخواستم هروقت دختردار شدم این اسمو واسش بزارم،حتی یه گردنبندمامانم گرفته بود به این اسم،نگهش داشته بودم واسه دخترم،خیلی بدبود این کارش،خیلی ناراحت شدم،به نظرتون حق دارم؟

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه حق نداری خب توهم بذار

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

نه اخه چه ربطی داره تو یه خانواده شاید یه اسم ده نفر دارن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

نه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

خیر 

همه دست نگه دارن چون شما اون اسمودوس داری؟

هرکی که بچش زودتر بدنیا اومده هر اسمی بخواد میتونه بزاره

شمام دختر دار شدی بزار

به بقیه چیکار داری

Instagram📷me_in_netherlands 

ای بابا این بچه بازیا چیه زشته بخدا خوب چه اشکالی داره این اسمو پسندیده گذاشته رو بچش تو هم بزار چی میشه مگه بچه نیستین که

اهل کجا بودنت مهم نیست اهل و به جا بودنت مهم است.
2706