2752
2734
عنوان

تصمیم سختی باید بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 55 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیدا کجا امار خوندی ؟ منم امار خوندم . میدونم جزو رشته های مورد درخواست کاناداست .ولی خب کانادا هم الان مثل سابق نیست سختی های خودشو داره
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
2731
به همین راحتی نیست که مهاجرت کنی اروپا و بعدم امریکا، الان شرایط مهاجرت خیلی سخته، مهاجرت کردن هم پول زیادی میخواد، با دو تا بچه هم خیلی سخته
ﺑﺎ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ ... ﺩﺭﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻗﻔﻞ ﮐﺮﺩﯼ ... ﮐﻠﯿﺪ ﺭﺍ ﻫﻢ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﯽ ... ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩ ﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ... . . . . ﻫﻤﻪ ﻋﺸﻘﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﻫﻢ ﺷﺪﻩ ... ﮔﺎﻫﯽ ... ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ
شیدا خانم اول امیدوارم زندگیت بر وفق مرادت بچرخه و هر کجا هستی آینده خوبی داشته باشی... هر کجا که بخوای زندگی کنی خوبی و بدی و سختی و آسونی های مخصوص به خودش رو داره..فقط عاقلانه تصمیم بگیر.. من بعضی از بچه‌های فامیلمون توی کشورهای خارجی زندگی میکنن و میگن اینجا همه چی خوب و بد هم داره...به هر حال نمیخوام توی دلت رو خالی کنم...بچه‌های ما هم قانونی رفتن و هم غیر قانونی مهاجرت کردند... ولی یک ماه پیش یکی دیگه از اقوام که یک مسیر از راه رو که غیر قانونی رفته بود متاسفانه خیلی اذیت شده بود..با زن و دو تا بچه که پسرش هفت ماهش بود...و متاسفانه توی دریا انداخته بودنش..به هر حال اونا با این همه سختی خودشون رو به کشور موردنظرشون رسوندن ولی من فقط ناراحت بچه‌های کوچیکش بودم که انقدر اذیت شدند....متاسفانه کار عاقلانه ای نکرده بود...نمیخوام توی دلت رو خالی کنم ولی به خاطر هر کاری تن به هر راه غیر قانونی نده و خیلی به عاقبتش فکر کنید.... موفق باشی. گلم...
خوش به حال آنکه قلبش مال توست حال و روزش هر نفس، احوال توست خوش به حال آنکه چشمانش تویی آرزوهایش همه آمال توست آنکه دستش تا ابد در دست تو کوچ او از غصه ها با بال توست من خطاکارم خداوندا، ولی دیدگانم تا ابد دنبال توست . . .
دوستم حدودا 3 سال میشه که از ایران رفته....زمانی که میرفت بچه دومش رو باردار بود.الان خیلی راضیه... شوهرش تو شرکت اپل کار میکنه...البته شوهرش دانشگاه صنعتی مهندسی نرم افزار خونده بود
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
بنظر منم شما اول تو کشور خودمون برین شهر دیگه شاید کار جور شد اگه نشد بعد برید کشور دیگه ان شاءالله همه چیز درست میشه،شوهرت نمیتونه یک مغازه ای تو آزانسی چیزی محیا کنه کار کنه؟ به شوهرت بگو بره تو سایت دیوار و تو اخبار استخدامی شرایط خودشو بزنه و شماره تماسشو بده ان شاءالله کاری گیرش بیاد،کدوم شهر هستین؟
وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم آورده ام!!! یعنی دیگر.......! کاری از دست خودم برای خودم بر نمی آید...!!! التماس دعا.....
اگر به اندازه اجاره خونه و حداقل 6 ماه خوردن از جیب تو اروپا پس انداز دارین مهاجرت خوبه ولی با دست خالی نه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بنظر من شما چیزی برای از دست دادن ندارین و تخصص هم دارین برین بهتره . اتفاقا بنظر من کسی که اینجا وضعش خوبه و شغل داره نره بهتره اما کسی که تخصص و تحصیلات داره اما بخاطر تبعیض اجتماع نتونسته به جایی برسه بره بهتره
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2706