2737
2739
عنوان

زنی که جدا شده بازنده اس ؟

313 بازدید | 16 پست

امروز اینو خوندم زنی که رفتار درست با خانواده‌ش شوهر نداشته بازندس زنی که نتونسته شوهرشو حفظ کنترل بازندس خیلی ها هم کامنت گذاشتن موافق بودن که زن بازندس 

خیلی ‌دلم گرفت چون شوهر من به شدت مغرور و وابسته خانوادش به حدی که بدون اونا غذا خوردنم سخته خانوادش خیلی من اذیت کردن بدترین بدی هایی که هیچکس نمیتونه تصور کنه در حقم کزدن با این حال یه بارم جواب پس ندادم احترامشون داشتم 

الان باهاشون قطع ارتباطم زندگی سخت میگذره 

الان من بازندم اره واقعا بازندم چون برای زندگی و آدمایی تلاش کزدم که ارزشی نداشتن مخصوصا شوهرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنی که تو هر مرحله از زندگیش بتونه بهترین تصمیم رو بگیره برنده اس

گاهی بهترین تصمیم جداییه گاهی موتدن و جنگیدن واسه زندگی.گاهی یکی زود میبره گاهی یکی پای هیچی واینیسه.تشخیص اینا برنده و بازنده رو معلوم میکنه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
اتفاقا زنی نه خودشو از یه زندگی اشتباه بکشه بیرون قویه

دقیقاااا ینی اونقدر قدرت داشته باشه که بتونه نه بگه

این سیاست بازیا رو که همه زنا دارن مهم اینه که پشت همه ی این زرنگیا و سیاستای زنانه ای که دارن آموزش میدن و نکته مثبت میدوننو یکی داره خورد میشه

دقیقاااا ینی اونقدر قدرت داشته باشه که بتونه نه بگه این سیاست بازیا رو که همه زنا دارن مهم اینه که ...

بله دقیقاااا اون فقط تحمل کردنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
شاید برندست خودشو از مرداب کشیده بیرون.بابا کامنتارو چک نکن دیدی مینویسن یه خانوم وفادار دایرکت اخه ...

جالب اینجاس پریرون دیدم یه دختر چادری گفته یه پسر با حیا برای دوستی سالم بیاد. یا آخونده هم زیرش ریپلای کرده بود  

جالب اینجاس پریرون دیدم یه دختر چادری گفته یه پسر با حیا برای دوستی سالم بیاد. یا آخونده هم زیرش ریپ ...

وای گفته خدایا شاکرم مریم مقدس اینستا نصب کرده

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

من خودمو از یه منجلاب وحشتناکی که یذره ارزش واحترام وجایگاه نداشتم یساله کشیدم بیرون منم خیلی خودمو کشتم برای شوهروخانواده اش اما نتیجه ای جز تهمت وبدگویی ودروغ وافترا بهم رو نداشت کلی حرف بهم بستن واز زبونم گفتن که خودمم شاخ درمیارم اما دیگه نتونستم بمونم والان درگیر کارای دادگاهم

سخته رنج آوره شباش مخصوصا نمیتونی از درد ورنج بخوابی اما میدونی چیه وجدانم راحته چون من تلاشمو تا آخرین لحظه کردم اون بود که نخواست ونذاشتن که بیاد جلو 

برامنم فقط جهت اینکه احساساتی زودرنج ام سخت میگذره اما پشیمون نیستم از این جدایی چون تکیه گاه نبود برام پشتمو خالی کرد دلمو شکوند 😔

2706