2733
2739
دوستان سوالم اینه که همسرتون نمونه اسپرم موقع ای وی اف رو راحت تونستن بدن؟اخه تنهایی چه جوری نمیتونن نمونه بدن بدون ژل و وسیله همش نگرانم که نکنه نتونه بده؟دوم از بیهوشی موقع تخمک کشی میترسم میشه بیحس کنن از نخاع یا نمیشه؟
اصلا نگران نباش مردا که خودشون کار خودشون را بلدن .شما حرص شوهرتا نخور بی هوشیش کمتر از 20 دقیقس
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی هر مرکزی اتاق هایی هست که تو می تونی با همسرت بری داخل تا نمونه بدی ولی از ژل استفاده نکن
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2728
نه قبل از اینکه شما بری اتاق عمل ازتون نمونه م یگیرن برای ما که این طور بود حالا بجه های دیگه هم میان تجربیاتشون را می گن عمل خیلی راحتیه فقط سفیده تخم مرغ زیاد بخور تا شکمت آ ب نیاره و تو لینک زیر می تونی کمک بگیری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=474186
2738
نه انتقال درد نداره از وقتی داروهات را شروع کردی بخور خیلی موثره مرغ گوشت اینام خوبن
2706