2737
2734
عنوان

توروخدااااا بس کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 103 پست
واقعا اینقدددد تاپیک در مورد ک رونا درست نیست  باردارا اذیت میشن  من بیخیال بودم انقدددد ...

مردم ما انقدری ک بلا و مشکل دیدن ترسشون ریخته تعطیل میکنن بجای اینکه جدی بگیرن بگن حتما خطرناکه ک تعطیل کردن اینا میرن دنبال خرید فرهنگ نداریم ماها البته دور از جون شما

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر باید بگیم تا مردمی که شعور ندارن(بعضیها)متوجه بشن امروز از تو پنجره نگاه میکردم شههههر پر از ...

مگه همه اینجا رو میخونن؟

همه تلویزیون دارن اخبارو نگاه میکنن 

نیازی نیست واقعا اینقدر بیان بشه 

داره جو سازی میشه و وحشت عمومی به وجود میاد 

همه باید رعایت کنن 

نکردن شما رعایت کنید 

2731
بعضیا با حرف زدن دربارش آرام میشن شما نخون 

میشه بگی چجوری آرام میشن؟

شما خودت وقتی بفهمی ی بیماری چن نفرو از بین برده آروم میشی یا میترسی؟

خوب از عنوان تاپیک که مشخصه 

شما نرو تو اون تاپیک

تاپیکهای نی نی سایت بر اساس دغدغه روزانه اعضاست

حالا اکثریت دغدغشون اینه که نمیشه شما براشون تعیین تکلیف کنی

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
2740
خوب از عنوان تاپیک که مشخصه  شما نرو تو اون تاپیک تاپیکهای نی نی سایت بر اساس دغدغه روزانه ...

سایت اسمشو ممنوع کرده چ برسه تاپیک زدن راجبش

خوب از عنوان تاپیک که مشخصه  شما نرو تو اون تاپیک تاپیکهای نی نی سایت بر اساس دغدغه روزانه ...

از عنوان خیلی تاپیکا معلوم نیست 

مثلا زدن خبر خبر 

یا زدن بدویین بیاین یا...

مورد دوم اتفاقا اگر قانون یه جایی یه چیزی باشه اکثریت هم موظفند به قانونش عمل کنند حتی اگر باب میلشون چیز دیگری باشه 

اگر براشون سخته بایدبرن یه سایت تبادل نظر در مورد ک رونا بزنن

میشه بگی چجوری آرام میشن؟ شما خودت وقتی بفهمی ی بیماری چن نفرو از بین برده آروم میشی یا میترسی؟

نمی‌دونم ی جور تخلیه شدن هستش مث استرس بعضی چیزا که فقط با حرف زدن دربارش آدم خوب میشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
من اصلا حالم بد شده از دیروز با خودم میگم این پلاستک ماسک تو داروخونه بود الوده است این مایع ظرفشویی ...

منم بخدااا شوهرم هرچی میخره میاره س ساعت میشورمشون روانی شدیم

2706