2733
2739
عنوان

توروخدااااا بس کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 103 پست
شما میتونی بری سایتای خبری خبر بگیری عزیزم

اعصابم با تیترت بهم خورد 

بعد اسم کاربریتو خوندم یادم اومد دختر خوبی هستی 

خب گلم تو میتونی نری تو این تاپیکا 

خیلی راحت تر 

من میخوام راجع بهش تو این سایت بخونم 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اینا ب کنار یک عده دوس دارن مردمو بترسونن میان شایعه میکنن پیاز داغش بیشتر میکنن خدارو شکرتو نی ...

آره همونو بگو بخدا من برادرشوهرم بیمارستانه شوهرخواهرشوهرم بیمارستانه اونا میگن چیز خاصی نیس اصلا نگران نباشین اینا از پروفسور سمیعی باهوشترن

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
گناه یکی دیگه رو پای کسی دیگه نمینویسن

Inja Jaei hast ke koli madar o  khanome motaahel o mojarad  hastan har kasi yek kare chochik yad begire ya betoone yek kochooloo daghdasho matrah kone o aroom she in site resalatesho dorost anjam dade

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
2731

واقعا اینقدددد تاپیک در مورد ک رونا درست نیست 

باردارا اذیت میشن 

من بیخیال بودم انقددددددد تاپیک اینجا دیدم دیگه خواب و بیداریم ک رونا شده انگار

بابا رعایت باردار ها رو بکنید 

به فرض اصلا ۱۰۰ نفر مردن ،خب شما رعایت کنید تا چیزیتون نشه 

وقتی مدرسه ها رو تعطیل میکنن مردم میرن بازار و گردش و فلان چ توقعی دارید

اعصابم با تیترت بهم خورد  بعد اسم کاربریتو خوندم یادم اومد دختر خوبی هستی  خب گلم تو میت ...

فدات عزیزم

ولی من یه آدمیم زود استرس میگیرم استرسم بگیرم زودی مریض میشم بخدا الان هی نمیخوام بیام سایت ولی کار واجب دارم باید بیام

نمیشه ک همش بگیم وااای اومد کرج وااای ۲۰ نفر فوتی خب همه میدونیم دیگه روز ب روز بشتر میشه

بعضیا با حرف زدن دربارش آرام میشن شما نخون 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2740

وقتی قانون این سایت اینه ک نگن توش در مورد اون مسیله 

یعنی نباید بگن 

چرا دفاع میکنید از کار غیر قانونی 

یه ذره به کاربری این سایت فکر کنید 

این سایت برای خانم های باردار یا بچه داره 

Inja Jaei hast ke koli madar o  khanome motaahel o mojarad  hastan har kasi yek kare choch ...

عزیزم من بیام بگم بیماری زیاد شده دغدغم کم میشه؟؟

ن بلکه بیشتر میشه چون بقیه ام میخوان بگن میمیریم فلان

اینجا یه عالمه خانوم باردار هست میدونین چقدر استرس و نگرانی براشون خطرناکه؟

حالمونو بهم زدن

شور یه چیزیو‌ در میارن

میخوای اطلاعات بگیرید الان همه کانالای خبری و‌اخبار و اینستا خبرا هست همه خبرا رو می شنویم

هی باز اینجا هم هر ثانیه کر و نا کوفت مرگ این مرد اون مرد!😐

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

انقدر باید بگیم تا مردمی که شعور ندارن(بعضیها)متوجه بشن

امروز از تو پنجره نگاه میکردم شههههر پر از زنهایی بود که باردار هستن یا با بچه ی کوچیک یا پیرمرد و پیرزن ها بدون ماسک و دستکش عبور میکردن

انگار نه انکار که کرو نا هست

کاربری قبلیم ترکیداین یکی رو نترکونید لطفا

بابااااا اینم یه مدل سرماخوردگیه والا بخدا ترس نداره تا وقتی بیماری زمینه ای نداشته باشی ضعف سیستم ایمنی نداشته باشی هیچی نمیشه

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
2706