2733
2734
عنوان

باهوشابیان

280 بازدید | 58 پست

سه نفرمیرن یه ساعت میخرن 300تومن،نفری 100تومن میدن ومیرن...اماوقتی صاحب مغازه برمیگرده به شاگردش میگه گرون فروختی این 50تومن روببرپس بده،شاگرده 20تومن خودش برمیداره ونفری 10تومن به خریدارهاپس میده.بااین حساب خریدارهانفری 90تومن دادندکه میشه 270+20تومن که شاگرده برداشت 290اون 10تومن چی شد این وسط؟؟!!

من خیلی باهوشم نمیخوام فکرم درگیر شه نفر بعدی جواب بده لدفا  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین وقتی ۳۰۰ تومن دادن صاحب مغازه میگه ۵۰ تومنش زیادیه برگردون

پس انگار ۲۵۰ دادن

حالا از اون ۵۰ تومن ۲۰ تومن شاگرد برداشته و نفری ۱۰ تومن داده به سه نفر 

پس ۲۵۰ +۲۰+۳۰ میشود ۳۰۰ تومن

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰

در این حد پیگیر😍😍😍واسه همه پیگیریام مرسی😅😅🤣🤣ولی اخر هم نفهمیدم😐

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎
ببین وقتی ۳۰۰ تومن دادن صاحب مغازه میگه ۵۰ تومنش زیادیه برگردون پس انگار ۲۵۰ دادن حالا از اون ۵۰ ت ...

نفری 100دادن،نفری 20پس گرفتن.میشه نفری 90،سه تا90میشه 270+20میشه290

2706