2737
2734
توضیح دادم کامل برگدید بخونیدش هرجا متوجه نشدید بگید

من سجام ثبت نام کردم ولی کارگذاری هنوز نرفتم نمیشه تو خونه اونم انجام داد بیرون نرفت؟ 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سجام ثبت نام کردم ولی کارگذاری هنوز نرفتم نمیشه تو خونه اونم انجام داد بیرون نرفت؟ 

نه اونو بید حتما حضوری برید ثبت بشید تو سیستم تا ثبت نامتون نهایی بشه و رسما سهام دار

2731
نه اونو بید حتما حضوری برید ثبت بشید تو سیستم تا ثبت نامتون نهایی بشه و رسما سهام دار

عرضه اولیه بعدی تو چه تاریخیه که برم کد بگیرم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
من هیچی سرمایه ندارم استرس ازبی پولی دارمدلم میخاددپولدارسم وقت صبلرکردن ندارم میتونم باده تمن شروع ...

وقت صبر کردن نداری یعنی چی بورس یشبه پولدارت نمیکنه عزیز نمیخوای بندازی نزول که میخوای بندازی تو بورس

پس انداز کن کم کم جمع کن بشه ۱۰۰تومن چون بورس  سرمایه اولیه زیر ۱۰۰ قبول نمیکنه

عرضه اولیه بعدی تو چه تاریخیه که برم کد بگیرم

شما برو ثبت نام کن همه کاراتو انجام بده تو صفحه کاربریت که بری پیغام خودش میاد کی عرضه اولیه هس

خیلی وقت نیس عرضه اولیه گذاشتن به این زودیا اعلام نمیکنن فک کنم

2740