2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صفر صفر حتی منفی 

من حدودا ۸ماه هس تو بورسم بخاطر مسائل تحصیلی و کنکور کلاساشو نرفتم و خودجوش یاد گرفتم خیلی پیشرفته بلد نیسم ولی با اطلاعاتی که دارم تا الان مشکلی پیدانکردم و راحت خرید وفروش میکنم اگه واقعا میخوای درحد پیشرفته همه چی تموم یاد بگیری کلاس برو هرچند خرج اضافس

درمرحله اول برید تو گوگل سرچ کنید سامانه سجام ثبت نام کنید اطلاعات شخصیو و.. را وارد کنید کدی میاد براتون تحت عنوان  کد رهگیری اونا باید نگه دارید

من حدودا ۸ماه هس تو بورسم بخاطر مسائل تحصیلی و کنکور کلاساشو نرفتم و خودجوش یاد گرفتم خیلی پیشرفته ب ...

بعداز اینکه این کار وانجام دادید آرس یکی از کار گزاریای شهرتون پیدا کنید از نت حضورا برید و اونجا ثبت نام نهایی رو انجام بدید درحال حاضر از بین تمامی کار گزاریا مفید و آگاه خوبن و خیلی خوب رسیدگی میکنن و مابقی کار گزاریا اصلا بدرد نمیخورن اصلاااا

من خودم به توصیه دوستان آگاه رفتم و خیلی راضیم 

من حدودا ۸ماه هس تو بورسم بخاطر مسائل تحصیلی و کنکور کلاساشو نرفتم و خودجوش یاد گرفتم خیلی پیشرفته ب ...

روزانه چند دقیقه لطف کن ب من یاد بده دمت گرم 

بعداز اینکه این کار وانجام دادید آرس یکی از کار گزاریای شهرتون پیدا کنید از نت حضورا برید و اونجا ثب ...

درضمن اگر مدرکتون دیپلم به بالاهس مدرک تحصیلیتون هم باید ببرید وحتما رفتید کار گزاری بگید ثبت نامم آنلاین باشه و میخوام خرید وفروشم آنلاین باشا

چون افرادی که سواد کم دارن و زیر دیپلم هستند آفلاین ثبت نام میشن و بصورت آفلاین سهام داری میکنن که محدودیت دارن درهر صورت آنلاین خیلی بهتره

روزانه چند دقیقه لطف کن ب من یاد بده دمت گرم 

ببینید من از کمترین سرمایه مجاز تو بورس شروع کردم یعنی جوری نبود که طمع داشته باشم شما هم میخواین بیاین تو بورس اول اینکه صبر و حوصله داشته باشید نترسید اگه سهمی تو ضرر افتادید (البته البته بستگی به سهمی هم که میخرید داره باید سهمی بخرید که زیان ده نباشه اینجور سهمایی زود سود مید و زودی میوفتن تو ضرر که کلا پشیمونت میکنن و ذهنیتت نسبت به بورس خراب میشه

هروزم لازم نیس وقت بزارید اونجورایی هم ک فک میکنید وقت گیر نیس

ببینید من از کمترین سرمایه مجاز تو بورس شروع کردم یعنی جوری نبود که طمع داشته باشم شما هم میخواین بی ...

حداقل سرمایه ۱۰۰هزار تومن هس یعنی حداقل هزینه ممکن

بعداز ۸ ماه سرمایه اولیه ۱۰۰تومنم رو رسوندم به ۲میلیون اگه واقعا صبر وحوصله داشته باشید ونخوای ی شبه پولدار بشی بورس خیلی گزینه خوبیه

درحال حاضر برای شروع هم اکثر کارشناسان بورس میگن باید یکی دوسال اولیه فقط عرضه اولیه بخرید چون فقط سود هس ویا سهمای مثل دارو که الان واقعاسهم خوبیه و زیان ده نیس 

زیان ده به این معنی نیس که فرضا امروز خریدین فقط بیوفتید رو غلطک سود نه درسته ضررهایی هم توش هس ولی خیلی کم هست و جوری نیس که یهو سرمایت ازبین بره

سهام قندی ها به نظرت خوبه؟ 

اونا فصل به فصل هس

ببنید درحال حاضر چون تحریم هستیم یکی از بهترین سهام هایی که دولتم داره حمایت میکنه سهام دارو هس 

دالبر.دتوزیع .هجرت.دهزاوی.اینا زیر شاخه های دارو هست

سایت سهام یابم همه سهام یاب هستن اونجا هرکسی میگ چه سهمی داره و نظر میده ولی به حرف هرکسی نباید گوش کرد یا مثلا بعضی از کانال تلگرامی مثل کانال مهندس صلواتی اکثرا سهمای خوبی معرفی میکنن جاهای معتبر  و دنبال کنید 

2706