2733
2734
عنوان

تورو خدا سفر نرین بمونید خونه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 153 پست
مهد ها ک کلا تعطیله 😐

همه جا؟؟تا بعد عید؟؟پس چرا تو تلویزبون هی میگفتن مهدا عروسک پارچه ایا رو بردارن،اسباب بازی پلاستیکیا رو هر روز ضدعفونی کنن و فلان

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی که دانشگاه تا بعد عید تعطیل شد؟؟تهرانی؟؟یا جاهای دیگه هم تعطیلن،من نمیخوام دخترمو ببرم مهد😭😭 ...

تابعدازعیدبچه رونفرست،من که نمیزارم بچه هام مدرسه برن،شما برای مهد کودک میپرسی؟

2728
من خانوادم قم هستند دختر عموم فوت کرده امروز مراسمشه نشستم تو خونه نرفتم با این که یه چیزی تو دلم دا ...

عزیزم تسلیت علت فوتش چی بود؟

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2740
زنده بود ک من شبکه خراسانو زدم 

من مشهدم و حرم بست هاست حالا دیگه نمیدونم تی وی راست گوی ایران چی رو نشون میداده 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ای وای خدای نکرده اگه به کسی سرایت بشه چکار باید کرد  جلوشو بگیرین بگو اینجا نیا اگه میخوای بر ...

بهشون گفتم اما کو گوش شنوا ! به خدا خیلی بیفکریم اگه اینطور نبودیم که این همه بلا سرمون نمییومد و ما همچنان پوست کلفت تر از دیروز باشیم