2733
2734
عنوان

علاقه مندان ب بورس بیان داخل تبادل داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 188 پست
کسرا هم رشدشو شروع کرده تا عید ۴ تا شهریور ب ۸ میرسه من  فعلا فقط اینا رو تو سبدم دارم  ک ...

عزیزم از کجا حدس میزنی ک این سهما میخوان برن بالا؟

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همينايي كه تو اينترنت به فارسي هس رو بخونم ميتونم تحليل كنم بازار سهام جهاني رو

شما برو فارکس رو بخون اون جهانیه. تو یوتوب ی نفر به زبان فارسی قشنگ توضیح دادتش

دخترم تاج سرم😍✨
عزیزم از کجا حدس میزنی ک این سهما میخوان برن بالا؟

حدس نیست تحلیله عزیزم کسرا تازه ی کارخونه راه انداخته کارشونو شروع کردن

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2728
درمورد سهم چکاپا تحلیلی دارین؟ دیوونم کرده تواین بازار مثبت همش درجا میزنه😤😤😤

اگ اجازه بدن من جواب میدم داره رشدشو شروع میکنه نگه دار کف سازی شو کرد اتفاقا دیروز یکی از سیگنال های گروه همسرم بود

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
اخه چرا بورس جهانی الان اکثرا تو بازار ایران سرمایه گزاری میکنن ک نسبت ب بقیه جاها بیشترین بازدهی رو ...

ايران نيستم ميترسم سرمايه گذاري تو ايران ريسكه براي داخل ايران خوبه دوسال پيش ايران اومدم دو هزار پوند رو سرمايه گذاري كردم ويه ماه بعد دو هزارم شد دو هزار وپونصد ميدونم سود خوبي داره ولي مجازي ميترسم خصوصا با fatf

متهم به پولشويي نشم 😐

ايران نيستم ميترسم سرمايه گذاري تو ايران ريسكه براي داخل ايران خوبه دوسال پيش ايران اومدم دو هزار پو ...

اوکی عزیزم اتفاقا یکی از دوستانمون هم از استرلیا تو بورس ایران کار میکنن ازش پرسیدم گفت این بازدهی بیشتری داره و کلی توضیح

2738
شمام تحليل ميكنين

کلاساشو شرکت کردم بعضی وقتا ک کاری ندارم مثل الان اما چون همسرم گروه دارن بیشتر با سیگنال های اون میخرم

کلاساشو شرکت کردم بعضی وقتا ک کاری ندارم مثل الان اما چون همسرم گروه دارن بیشتر با سیگنال های اون می ...

البته الانم توحمومم ماسک گذاشتم رو پوستم منتظرم اومدم نی نی سایت

دوست شما كه از استراليا تو كار بورس هستن چطوري جابجايي مالي دارن ميشه راهنمايي كني

دقیق نپرسیدم میپرسم بهتون میگم اما ایشون تبعه ایران هستنا تو سفارتخانه کار میکنن زود ب زود هم بهمون سر میزنن

2706