2737
2739
عنوان

شما اسم این واکنش من چی میزارین؟؟

366 بازدید | 32 پست

یکی از خواهرشوهرام به دوباره بدجور بی احترامی کرده ینی درحد بی احترامی به مامانم ک تازه فوت کرده  ودومین برخوردش سر هیچی که من بیگناه بودم به همه ثابت شد اما اون منو چزوند بازم جوابی ندادم درسته هر کنش یه واکنش داره اما من نمیتونم مث اونا رک باشم جواب بدم بی احترامی کنم راحت هنوز هم که هست ی معذرت خواهی نکرد اما اطرافیان همه حق ب من دادن فهمیدم دخترشون مقصر حالا میخوام شما بگید من ساده هستم که جواب ندادم اگ میدادم خوب بود یا بد؟؟

یا بخاطر اینه که بزرگوار هستم و یک روزی پشیمون میشه ومن بخاطر سکوتم بزرگتر؟؟

بعد از تو هیچکس تکرار تونخواهد بود مادرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولاش جواب نمیدادم و تو سری خورشون بودم الان که جواب میدم بهم میگن زبون دراز😂😂😂🤦‍♀️

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️
2731

یعنی گله ای کنم ی بار بهش تا ب خودش بیاد یا اگ جواب ندم فک میکنه اصن برام مهم نبوده حرفاش بخدا موندم چکارکنم

2738

عزیزم اگه چیزی حالیش بود میگفتم کار خوبی کردی و احترامش نگه داشتی، اما حالا ک میگی انقد وقیحه به نظر من همون لحظه جوابشو بده نریز تو خودت هیچکس از خودت مهم تر نیس اینو یادت نره.

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
مگه نمیگی همه فهمیدن حق با توست  پس خودت رو باهاش درگیر نکن جواب ابلهان خاموشیست  وقتی ب ...

اره راس میگی بخدا

چی گفته حالا؟

اصن نمیخوام یادم بیاد که باز اومد به مامانم توهین کرد مامانم تازه مرده هروقت حرفش یادم میاد آتیش میگیرم شوهرم باهاش بحث کرد کلی بیچاره سمت من میدونه من هیچ وقت بهشون بدی نکردم همه خانواده اش از شوهرم میترسن همشون خوبن فقط این دونه نکبت فتنه هیت

😐اینجا جواب ابهان خاموشی نیس

سکوت کنی نمیگن با شعوره میگن زبون نداره تو سری خوره😐از سکوتت استفاده میکنن

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم
😐اینجا جواب ابهان خاموشی نیس سکوت کنی نمیگن با شعوره میگن زبون نداره تو سری خوره😐از سکوتت استفاده ...

با نظرتون موافقم این باورم شده تواین زمونه هرچی بد باشی شانس بیشتری داری بیشتر ازت حساب میبرن باید بیشتر روخودم کار کنم من خیلی ساده ام

2706