2733
2734
عنوان

چند تا سؤال درباره زيارت عاشورا

106 بازدید | 7 پست

دوستان كسي بوده كه كل چهل روز رو براي چله حق شناس كسي نائبش بشه و حاجت بگيره؟ بعد اينكه ميشه خودم صد لعن و سلام رو يك بار بخونم ؟ حاجت بزرگ ميده بازم؟ نميدونم چرا حس افتضاحي دارم از اينكه نميتونم خودم حق شناس بگيرم

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
من از چله زیارت عاشورا محمدصدرامو دارم چهل روز زیارت عاشورا خوندم با یک لعن و یک سلام هر روزش رو ب ...

اي جانممممم الهي شاهد موفقيت هاي بي نظيرش باشيمممم خدا بهتون ببخشه  ببخشيد نماز و دعاي علقمه رو چي؟ ميخونديد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم اصلا اهل این چیزا نبودم حتی نمازم نمیخوندم یهو به خودم اومدم دیدم روز ۱۵ام چله حق‌شناس هستم.

عزيزم سختت نيست؟ منم دوست دارم بگيرم نميدونم چي كار كنم ميشه بگي چجوري همت كردي ؟  

منم اصلا اهل این چیزا نبودم حتی نمازم نمیخوندم یهو به خودم اومدم دیدم روز ۱۵ام چله حق‌شناس هستم.

من نائبم ندارم نميدونم چي كار كنم  

عزيزم سختت نيست؟ منم دوست دارم بگيرم نميدونم چي كار كنم ميشه بگي چجوري همت كردي ؟    

سخت که اصلا نیست تازه خیلی دوران شیرینیه،شبا خوابای خوب میبینی،حضور خدا رو خیلی بیشتر از قبل حس می‌کنی تو زندگیت.

ولی من هیچ وقت به کسی توصیه نمیکنم که حتما بخونتش،اگه شما خوندی و خدا حاجتتو بنا به دلایلی نداد،اگه ایمانت ضعیف باشه ممکنه که از خدا و متعلقاتش زده بشی اون وقت منم که مدیون میشم.

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
سخت که اصلا نیست تازه خیلی دوران شیرینیه،شبا خوابای خوب میبینی،حضور خدا رو خیلی بیشتر از قبل حس می‌ک ...

ممنونم خيليييييي لطف كردي الهي كه به آرزوت برسي و هميشههههه لبت خندون باشه  

2738