2737
2739
ببین من اینو روی مبل و همه چی میزنم وایتکس سفیذ میکنه ک

مگه روی مبلتون فرد بیمار نشسته!؟

خودمون از بیرون میایم که کل لباسها میره ماشین لباسشویی

بقیه وسایل که بیرون بوده هم هم یا با کلر یا الکل باید پاک بشه

وسایل شخصی هم مثل حوله و لیوان جدا باشه

حالا اگر وسواس داری درنهایت روی مبل هم الکل بزن، منظورش چیزایی بود که خراب نمیشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه روی مبلتون فرد بیمار نشسته!؟ خودمون از بیرون میایم که کل لباسها میره ماشین لباسشویی بقیه وسایل ...

نه خودم حساسم ب همه چی میزنم مبل و لباس و حتی پتو ها در کابیت و دستگیره و کلید پریزا خیالم راحتتره

2728
نه خودم حساسم ب همه چی میزنم مبل و لباس و حتی پتو ها در کابیت و دستگیره و کلید پریزا خیالم راحتتره

الان بزن شبکه خبر 

حرفای پزشک منو میزنه، مفیده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

این ویروس مثل بیماری سل نیست که توی هوا باشه 

از حیوان و انسان منتقل میشه.

2738
هفتاد درصدم گرفتع الکل سفیده چرا با اب قاطی کنم مطمینی درصدش میاد پایینا

بله باید قاطی شد زیر نویس بود دیگه نمیدونم

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)