2733
2734
عنوان

خانمای وارد به جنسیت بیان

267 بازدید | 30 پست

خانما من الان هفته ی ۱۵ بارداری هستم ، دوقلو بارداذم اما هیچ علائمی ندارم شکمم خیلی معمولی اومده جلو ، نه تهوع نه هوس نه چیزی ، فقط رشد موهای صورتم خیلی زیاد شده بنظرتون جنسیت چیه؟؟؟

مامانیه پسره شیطون که به زودی قراره بشه مامانه ۳ تا پسر 😍😍😍😍خدایا منتظره معجزتم ❤️❤️❤️

چند هفتگی با سونو  جنسیت معلوم میشه مگ ؟

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت دوقلو داری

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2731
چند هفتگی با سونو  جنسیت معلوم میشه مگ ؟

۱۶ به بعد ۱۰۰٪

مامانیه پسره شیطون که به زودی قراره بشه مامانه ۳ تا پسر 😍😍😍😍خدایا منتظره معجزتم ❤️❤️❤️
خوش به حالت دوقلو داری

وای خیلی بده من یدونه دارم 

همش داذم فکر می کنم چطوری از پسه ۳ تا باهم بربیام

2738
وای خیلی بده من یدونه دارم  همش داذم فکر می کنم چطوری از پسه ۳ تا باهم بربیام

خدا کمکت کنه .

دیگه تا دوسال همه چیز تعطیل باید کنی فقط به بچه ها برسی

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
پسر

مثل من منم پشت سرهم توردم الان سه قلو دارم بزرگ میکنم😍😍

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2706