2737
2734
عنوان

بهترین رمان و کتابی که خوندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 49 پست
درود؛ استیو تولتز، جز از کل - ریگ روان الیف شافاک، ملت عشق گابریل گارسیا مرکز، صدسال تنهایی ا ...

انتخاب های ک داستین رو خیلی دوست داستم،و سلیقتون در کتاب رو،پیشنهاد میکنم جای خالی سلوچ رو حتما بخونین

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱.اول ک بگم «صد سال تنهایی»نوشته ی گابریل گارسیا مارکز....بی نظیره من دو سری خوندم بازم دلم میخواد بخونم (تو عمرم یه رمانو دو سری نخوندم فقط اینو دوس دارم)همه ی کتابای این نویسنده رو بخون روسپیان سودا زده من هم خوبه

۲.بر باد رفته نوشته ی مارگارت میچل:نسبتا طولانیه دو جلد روی هم رفته ۱۵۰۰صفحه بعد این ک فیلمشو دیدم خیلی جاذبه شو از دست داد پس اول کتابو کامل بخون بعد فیلمشو ببین

۳.غرور و تعصب جین آستین....ملت عشق...بلندی های بادگیر...زنان کوچک...ابله...آب های بهاری...دزیره...اینا خوبه از ایرانیا هم صادق هدایت داستان کوتاهش خوبه از فرانسه آنتوان چخوف از انگلستان هم خواهران برونته ک بهترینش ب نظرم همون بلندی های بادگیرو نوشته امیلی برونته

نکته:اگه طرفدار توصیفات کامل و زیاد هستی رمان روسی بخون

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2728

سینوهه از نظر من فوق العاده بود

بادبادک باز خیلی قشنگه

بوف کور خیلی عجیبه  ، کلا صادق هدایت قلمش زیادی خاصه

سالهای وبا

جزءاز کل الان دارم میخونم

اما کلا پیشنهادم اینه که اگه اهل کتاب خوندنی ، ۱۰۰ کتاب برتر جهان گاردین رو شروع کن به خوندن ، برترین کتابهای همه ی کشورها ، واقعا ارزش خوندن دارن همشون

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
انتخاب های ک داستین رو خیلی دوست داستم،و سلیقتون در کتاب رو،پیشنهاد میکنم جای خالی سلوچ رو حتما بخون ...

ممنونم نازنین، گوارای وجود🍃

خوندم عزیزم، اینجا فقط گلچین‌ پیشنهاد دادم به شما ... 

مطالعه ام خیلی بالاست

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

بهترین نمی تونم بگم

ولی رمانی که اخیرن خوندم و خیلی خوشم اومد: "مادربزرگ سلام می رساند و می گوید متأسف است" از فردریک بکمن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740
۱.اول ک بگم «صد سال تنهایی»نوشته ی گابریل گارسیا مارکز....بی نظیره من دو سری خوندم بازم دلم میخواد ب ...

وای یکی از بهترینا رو یادم رفت بگم نویسنده ی عزیز جوجو مویز من پیش از تو رو بخون بعد من پس از تو و بعد جلد سوم باز هم من...میوه خارجی و وووو

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
سینوهه از نظر من فوق العاده بود بادبادک باز خیلی قشنگه بوف کور خیلی عجیبه  ، کلا صادق هدایت ق ...

لینک لیست کتابهای برتر ادبیات

https://kafebook.ir/لیست-100-کتاب-برتر-تاریخ/

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
بر باد رفته . جین ایر . انا کارینا . بلندی های بادگیر . ملت عشق . گتسبی بزرگ . غرور و تعصب . شوهر اه ...

گتسبی بزرگ هم فیلمشو دیدم هم کتابشو خوندم خیلی رازآلود بود فیلمش ولی کتابشو بیشتر پسندیدم

رمان های (شب های گراند هتل،معشوقه آخر،با ماه درآوازبراساس واقعیت)،گوهریکدانه،عشق در سالهای مشروطه برای علاقه مندان به رمان های تاریخی و دوران قدیم

رویای نیمه شب،بی تو پریشانم،فرنگیس،من زنده ام،احضاریه،دخترشینا،آن سوی مرگ(تمامی کتاب ها بر اساس واقعیت)با موضوع مذهبی برای علاقه مندان رمان مذهبی 

گتسبی بزرگ هم فیلمشو دیدم هم کتابشو خوندم خیلی رازآلود بود فیلمش ولی کتابشو بیشتر پسندیدم

منم همه اینا هم فیلم و هم رمانشو خوندم . جین ایر رو خیلی دوست دارم و بر باد رفته 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2706