2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر خودم ارایشگرم

عزیزم میشه بگی میخوام موهامو دکلره کنم بعدش هم رنگ یخی یا صدفی چه شماره یا مارک اینا بگیرم کمــــک کن

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2731

من ک خودم همیشه ابروهامو برمیدارم چون آرایشگرا هرچیزی ک خودشون دوس دارن انجام میدن.. اصلاحم نمیکنم صورتمو چون موهام بوره پیدا نیست.. موهامم خواستم رنگ کنم ب جاریم میگم رنگ کنه برام

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
پایین مو روشن تر نمیشه باز؟ 

اگه همون رنگ قبل باشه نه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
حالا این کله ها زرد نشه نمیشه  خواهشا جدی بگیرید اوصاع از اون چیزی که فکر میکنید خیلی بدتره فق ...

😂😂😂😂😂

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2740
واقعا تعجب می کنم از بعضی دوستان اگر براتون مهم نیست سلامتی خودتون به فکر دیگران باشید همین ماه رو ...

بخدا خطر بی فکری مردم از خطر این ویروس  بیشتره

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
عزیزم میشه بگی میخوام موهامو دکلره کنم بعدش هم رنگ یخی یا صدفی چه شماره یا مارک اینا بگیرم کمــــک ک ...

نه عزیزم من در مود دکلره به هیچکس نه توضیح و نه توصیه میکنم چون قطعا موهات و میسوزونی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
نرو عزیزم ارایشگر دلش نمیسوزه دقیقه به دقیقه برای ما صندلی پیش بند ضد عفونی کن پول خودشو به جیب میزن ...

اره دقیقا مخصوصا این آرایشگره که من میرم جونش در میره برا پول گرفتن ولی برا این چیزا هزینه نمیکنه ک

اره دقیقا مخصوصا این آرایشگره که من میرم جونش در میره برا پول گرفتن ولی برا این چیزا هزینه نمیکنه ک

همشون همینن ا

از این برقیها بخر من دارم عالی 

اره میخرم حتما اپیلیدی دارم ولی درد نمیخوره بنظرم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
اره میخرم حتما اپیلیدی دارم ولی درد نمیخوره بنظرم

خیلی عالی من7سال دارم به هیچ عنوان ارایشگاه نمیرم راحت 

نه عزیزم من در مود دکلره به هیچکس نه توضیح و نه توصیه میکنم چون قطعا موهات و میسوزونی

مگه رنگ نمیکنین شما عزیز یعنی مشتری بگه رنگ شرابی میخوام میگین نمیخواد

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴