2752
2734

دوستان من نمیرم ـاما میخوام موهامو رنگ کنم موهام کوتاهه بنظرتون تو خونه میتونم رنگ کنم کسی این کارو کرده خوب میشه یعنی

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۷ نوبت دارم . تا اون موقع اگه روند بد پیش بره نه نمی‌رم . جونمو دوست دارم 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
قیچیهاشون الودس 

قیچی هارو‌ ک براساس اداره فنی حرفه ای باید بذارم تو محلول،این کار سالیان سال انجام میشه و جز اساس نامه هاست

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
دوستان من نمیرم ـاما میخوام موهامو رنگ کنم موهام کوتاهه بنظرتون تو خونه میتونم رنگ کنم کسی این کارو ...

من موهام بلند همیشه هم تو خونه رنگ میکنم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
برای ناخن مجبورم برم  ناخنام بلند شدعه ولی رنگ مو را بهش زنگ زدم گذاشتم بعد عید چون عروسی داریم ...

ناخن تماس مستقیم دسته

بهتره فعلا نرید

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

من قرار بود ابروهام لیفت و لمینت کنم ولی حالا نمیرم. چی میشه مگه? اصلاح صورت و ابرو ک خودم برا خودم انجام میدم.بقیه م واجب نیست. یه امسال اگ مراعات کنیم ارایشگاه نریم،مسافرت نریم ،عید دیدنی روبوسی نکنیم، لباس نخریم چون اکثرا وارداتی چین هستن،واقعن چیزی نمیشه.  سلامتی مهم تره یا این کارای تکراری?