2733
2734
ای بابا دقت کردین هممون گلو درد رو گرفتیم؟؟ چرا واقعا؟؟ تلقینه یعنی؟؟؟

من سه روزه توهم سرماخوردگی و کرنا دارم😐هی فک‌میکنم  دارم سرما میخوردم گلوم یه جوریه ولی هیچی نیس😶بیشترش تلقینه

اصلا سرفه نمیکنیم تب هم نداریم ولی خیلی میترسم چون شوهرم چند روز پیش رفت قم برگشت😔

عزیزم نگرانی نداره ممکنه سیستم ایمنی شما انقد قوی باشه که اصلا نیازی ب دکتر رفتن هم نداشته باشین ... حتی میگن بعضیا ناقل این بیماری میشن و میگیرنش ولی انقد خفیفه که اصلا متوجهش نمیشن...ولی خب بهتره شوهرت حتما بره دکتر 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا سرفه نمیکنیم تب هم نداریم ولی خیلی میترسم چون شوهرم چند روز پیش رفت قم برگشت😔

آب نمک غل غل کن راه به راه هم دوتا قُلُپ آب گرم جوشیده بخور با عسل

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2728
عزیزم نگرانی نداره ممکنه سیستم ایمنی شما انقد قوی باشه که اصلا نیازی ب دکتر رفتن هم نداشته باشین ... ...

دقیقا هم اینطور هست.خیلیا میگیرن و متوجه نمیشن فکر میکنن آنفولانزا یا سرماخوردگیه سادس

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
دقیقا هم اینطور هست.خیلیا میگیرن و متوجه نمیشن فکر میکنن آنفولانزا یا سرماخوردگیه سادس

بابا نباید ترسید 

یکی ک فوت شد بیماره ۷۰ساله بود 

جوونا چیزیشون نمیشه 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2740
بابا نباید ترسید  یکی ک فوت شد بیماره ۷۰ساله بود  جوونا چیزیشون نمیشه

درسته جوونها چیزیشون نمیشه

ولی انتقال دهنده میشن

هممون اطرافمون سالمند یا کسایی با سیستم ایمنی ضعیف داریم

به خاطر دیگران باید رعایت کنیم

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم