2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرتون رو ببرید ازمایش بده خیالتون راحت شه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2720

عسل بخور برای گلو درد عالیه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2714

ای بابا دقت کردین هممون گلو درد رو گرفتیم؟؟ چرا واقعا؟؟ تلقینه یعنی؟؟؟

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
ای بابا دقت کردین هممون گلو درد رو گرفتیم؟؟ چرا واقعا؟؟ تلقینه یعنی؟؟؟

من بدن درد وحشتناکی دارم تلقینم نکردم نمیدونم فقط حس میکنم کتک خوردم 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
من بدن درد وحشتناکی دارم تلقینم نکردم نمیدونم فقط حس میکنم کتک خوردم 

منم گلو درد و بدن درد دارم.ففط تب و سرفه ندارم.خدا بخیر بگذرونه.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
سرفه های خشک یکی از علائم مهمشه اگ ندارین پس انفولانزاس در ضمن ده ثانیه نفستون رو نگهدارین اگ‌ مشکل ...

اصلا سرفه نمیکنیم تب هم نداریم ولی خیلی میترسم چون شوهرم چند روز پیش رفت قم برگشت😔

2706