2737
2734
قبول ندارم عزیزم نه نوشته رو نه گفته هاشو میخوام مثل بقیه ی دنیا بدون دین آزاد و رها زندگی کنم چرا ب ...

اگه دین نباشه. درست زندگی کردن محاله. این حرف من بود. من وظیفمو انجام دادم. وقتی روی شما اثر نمیذاره من دیگه حرفی ندارم. فقط انشالله خدا ودش دستتونو بگیره. موفق باشین

امضا وجود ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینم نگفته باشه،خودش گفته برای شما پیامبران و ائمه ای فرستادم تا با پیروی از اونا بتونین به راه راست ...

از چی پیروی کنیم هر عقل سالم و منطقی میدونه که نباید دروغ بگه غیبت کنه بدی نکنه ظلم نکنه بددهنی نکنه دزدی نکنه و خیلی کارهای غلط دیگه من نیازی نمیبینم که کسی به ما این چیزهارو آموزش بده

از توی مسلمون یاد گرفتم مودب بودنو

مگه ما معصومیم که نبایددست ازپاخطاکنیم ، شما توهین کردی ایشونم جوابتو دادچه ربطی به مسلمونی داشت گلم ، میتونستی بدون توهین بگی قبول ندارم 

فقط خدا
2738
از چی پیروی کنیم هر عقل سالم و منطقی میدونه که نباید دروغ بگه غیبت کنه بدی نکنه ظلم نکنه بددهنی نکنه ...

عزیزم اینا که هست. اما اگه توراه امامان نباشیم با این فتنه های آخرالزمانی قطعا به راه شیطان کشیده میشیم. مگر این که خدا خودش دستمونو بگیره

امضا وجود ندارد
اگه دین نباشه. درست زندگی کردن محاله. این حرف من بود. من وظیفمو انجام دادم. وقتی روی شما اثر نمیذاره ...

من که تو عمرم یه مسلمون دور و برم ندیدم فقط خم میشن جلو قبله و دهنشونو ماه رمضون میبندن

از توی مسلمون یاد گرفتم مودب بودنو

اگر من مودب نیستم ربطی به دینم نداره به خود شخصم مربوطه پس بهم ربطشون نده اولا

دوما جواب خودتو دادم،چطور تو میگی عیبی نداره من میگم بی ادبیه؟

اومدی نه گذاشتی نه برداشتی میگی مزخرف و چرته و با این حرفت همه مارو زیر سوال میبری به جای عذرخواهیته؟همه چیز برعکسه والا تازه طلبکارم شدی

اونایی که چشم دیدن منو ندارن آب هویج بخورن😉✌

بچه ها به هم توهین نکنید 

عقاید هر کس محترمه

می بخور منبر بسوزان مردم ازاری نکن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من که تو عمرم یه مسلمون دور و برم ندیدم فقط خم میشن جلو قبله و دهنشونو ماه رمضون میبندن

شما ندیدی دلیل نمیشه. باشه من دیگه کاری ندارم. شما بمونین پای عقاید خودتون و بعدن نتیجشو ببینین. منم میمونم پای عقاید خودم و نتیجشو میبینم. درپناه خدا🖐️

امضا وجود ندارد
اگر من مودب نیستم ربطی به دینم نداره به خود شخصم مربوطه پس بهم ربطشون نده اولا دوما جواب خودتو دادم ...

عزیزم من بهشون گفتم خیلی مودبانه جواب دادن

خب میشه مهربون تر هم تذکر داد

عیبی نداره کش ندید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بنظرم اره 

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2706