2737
2739
عنوان

آمارگیری از دوستان نی نی سایت

753 بازدید | 79 پست
هدفم اینه که کلوبی تشکیل بدم که هر روز چند پاراگراف از کتابی نوشته و مطالعه کنیم در مورد تاریخ ایران و ایران باستان و پیامبر ایران و .............هر کسی مایل به عضو دایمی و فعال این کلوب هست اعلام کنه براش دعوت نامه بعد از ایجاد کلوب ارسال کنم
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منظور من از فعال بودن یهنی بدونم که میاد کلوب و اطلاعات کلوب براش ارزشمند هست که وقت بزاره و بخونه فقط همین حالا شاید بعد ها در مورد نوشته های کلوب هم بخواییم بعدها بحث کنیم اما بعد خوندن یه لایک یا اگاه کردن از مطالعه خوندن مطالب که میتونین ارایه کنید منظورم دقیق اینه نه بیشتر
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
چشم جودی عزیز چه خوب اتفاقا خیلی خوبه که کسی مثل شما هم در این زمینه کمک و مشاور هم باشی
2738
بستگى به کتابش و نویسنده ش داره
تاریخ خیلى چیزاش دروغه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
جودی عزیزم منم دقیقا مثل شما عاشق ایران و تاریخ ایران باستان هستم خیلی هم کنجکاو هستم
2706