2733
2734

همسر میخوای یا برده؟😑 

نکنین این کارا رو بده بخدا ‌. همون طور که خودتون نمیخواین اسیر باشید اون بنده خدا هم یسری خواسته داره . ازین زندگی هیچ لذتی نمیبری عزیز من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شوهرم تقریبا آدم سفت و سختیه ولی تا ۹۰ درصد ب حرفم گوش میده و قلق داره .

باید قلق شوهرتو پیدا کنی ... مثلا قلق شوهر من اینه ک با ناز و نوازش و مهربونی باهاش حرف بزنم اگر قلدر شدم اون قلدر تر میشه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

مطیع باش.اگر همیشه مطیع باشی خواه ناخواه هرچی تو بگی زیرزیرکی همون میشه.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738

من شوهرم تقریبا آدم سفت و سختیه ولی تا ۹۰ درصد ب حرفم گوش میده و قلق داره .

باید قلق شوهرتو پیدا کنی ... مثلا قلق شوهر من اینه ک با ناز و نوازش و مهربونی باهاش حرف بزنم اگر قلدر شدم اون قلدر تر میشه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
مطیع باش.اگر همیشه مطیع باشی خواه ناخواه هرچی تو بگی زیرزیرکی همون میشه.

آره منم دارم همین سیاستو بکار میبرم . سعی میکنم نق نزنم غر نزنم یه چیز میگه گوش بدم مهربونی و ب صورت حرفه ای چاخان کنم تا ب حرفم باشه😁 چون اگ عادی چاخان کردم میفهمه میگه زیر کتم نذار😁