2733
2734
عنوان

با این شرایط دعوتش کنم عروسیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 62 پست
واینکه  مبارک باشه  استارتر  خوشبخت  بشی   😚😚😚😚😚🌹🌹🌹🌹

ممنونم عزیزه دلم 😍❤️ امیدوارم برای شما بهتر از اینا قسمت بشه مهربون 😘😘😘

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش می کنم.  می تونی به مادرتون بگی دعوتش کردم و دعوتش نکنی.

وای عزیزم دستت دردنکنه این خیلی خوب شد همین کارو میکنم ممنونم گلم 😘

دعوتش کن. اون ادم خوبی نیست تو خوبباش❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738
عزیزم مامانمم همینو میگه حالا من نگرانیم راجب اینه که من از ایشون خیلی چیزا دیدم که گفتنش درست نیست ...

نه اصلا 

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
نه عزیزم  واقعا ب دعوت احتیاج نیست .... خودتم اذیت نکن بابت این ماجرا  عروسیتم مباااارکا ...

اره عزیزم من تصمیمو گرفتم دعوتش نمیکنم ممنونم گلم که کمکم کردی 😍 مرسی عزیزه دلم بهتر از اینا قسمتتون شه مهربون ❤️😘😘

نه.من اصلا فقط عروسی رو نمیگم کلا میگم.همچین کسی نباید باهاش دوستی کرد خطرناکه من تجربشو دارم میخواست زندگیمو بهم بزنه.

قطع رابطه کنی که دیگه چشم تو چشمم نشی باهاش که از دعوت نکردنش معذب بشی.بهانه ام که ظاهرا زیاد داری.اگه عروسی دعوتش کنی بعد میخواد خودش بیاد دیدن خونت بعد میخواد خودش بیاد دیدن بچت و ... خلاصه کار به جایی میرسه که نمیتونی بهش بگی نیا

عزیزم بنظرت زشته ما عروسی خواهرش رفتیم حالا دعوتش نکنم؟ مامانم همش این دلیلو میاره اما من از دوستم ...

حالا ک رابطه ات تو محدود کردی و داری قطع ارتباط میشی نه دعوت نکن بذار تموم شه عروسی خواهرش رفتی کادو بردی دست خالی نرفتی ، پس دیگه حقی گردنت نیست

خب عزییزم به نظرم باید دعوتش کنیین هرچی بوده اون دوستته و شمارو برای عروسی خواهرش دعوت کرده من دوستمو برای عروسی داداشم دعوت کردم ولی اون منو برای جشنش دعوت نکرد شما سعی کنین دعوتشون کنین ازتون انتظار داره

دعوتش کن. اون ادم خوبی نیست تو خوبباش❤

عزیزم میدونی راستش از دوستم چیزایی دیدم که گفتنش درست نیست 😢 ممنونم عزیزم از کمکت 😘😘😘

2706