2726
عنوان

با این شرایط دعوتش کنم عروسیم؟

912 بازدید | 62 پست

خانما من همه ی دوستامو عروسیم دعوت کردم به جز یکیشون که الان میگم تا کمکم کنید

من دوستمو از دبستان میشناسم به دلایلی رابطمو چن ساله باهاش محدود کردم حالا ایشون منو خانوادم رو ( اون موقع ازدواج نکرده بودم ) برای عروسی خواهرشون دعوت کردند و ماام رفتیم این برای چندسال پیش حالا یه چند سالی هست که روابطمو باهاش محدود کردم بخاطر اخلاقا و رفتارای خاصش و بخاطر حسادتاش و کنایه زدناش

بنظرتون من باید ایشون رو تو عروسیم دعوت کنم؟

مامانم میگه اره اما بلاخره تصمیم نهایی رو خودم میگیریم پس لطفا کمکم کنید 😘

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اصلا

عزیزم بنظرت زشته ما عروسی خواهرش رفتیم حالا دعوتش نکنم؟ مامانم همش این دلیلو میاره

اما من از دوستم خیلی چیزا دیدم که دلم نمیخواد رابطه ای باهم داشته باشیم 😢

نمی خواد دعوت کنی

عزیزم مامانم میگه چون اونا مارو عروسی خواهرش دعوت کردن ماام باید بکنیم زشته

اما من از دوستم خیلی چیزا دیدم دوست ندارم رایطمو باهاش ادامه بدم بنظرت بده؟

عزیزم بنظرت زشته ما عروسی خواهرش رفتیم حالا دعوتش نکنم؟ مامانم همش این دلیلو میاره اما من از دوستم ...

نه  اصلا  بد  نیست  من  یه دوستی  داشتم  عروسی  خودش  وبرادرش  رفتم     ولی  اون براعروسی  من  نیومد   دعوتش  نکن

فقط حیدر امیرالمومنین است
دعوت کن اما همچنان روابطت رو همین طوری حفظ کن منم مجبور شدم همچین کاری کنم و موفق هم شدم تازه کلی ه ...

عزیزم مامانمم همینو میگه حالا من نگرانیم راجب اینه که من از ایشون خیلی چیزا دیدم که گفتنش درست نیست 😢

عزیزم مامانمم همینو میگه حالا من نگرانیم راجب اینه که من از ایشون خیلی چیزا دیدم که گفتنش درست نیست ...

تو  بحرف  من  گوش  کن     دعوت  نکن   وتمامممم

فقط حیدر امیرالمومنین است
2706