2737
2734
بچه ها بتام۲۱۹بود😔😔😔 ۴۸ساعت قبل۱۸۰بود دوتا ازمایشگاه متفاوتم انجام دادمم امروزم۲۰سیکلمم ۱۰روزم ...

خوبه دیگه مبارکه بتای من دو هفته از پریودم گذشته بود هفتصد بود تا موعدت زیاد میشه نگران نباش

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوش بین باش ،شاید اولی رو اشتباه بالاتر رد کردن عزیزم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738

بنظرم بتات خوبه...استرس نداشته باش توگل کن به خدا انشالله که میمونه برات...

بچها یکی به من بگه چیکار کنم پریود بشم دوماهه نشدم رازیانه زعفرون مدروکسی پروژستون سیاه دونه همه چی خوردم نمیشم که نمیشم...پلی کیستکم هستم متفورمینم میخورم

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
بنظرم بتات خوبه...استرس نداشته باش توگل کن به خدا انشالله که میمونه برات... بچها یکی به من بگه چیکا ...

برو امپول پروژسترون بزن 

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
برو امپول پروژسترون بزن 

تو این وضعیت نمیخام برم درمونگاه و بیمارستان امپول بزنم....

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99
2706