2737
2734

بعد۴۸ساعت دوباره اومدم از بدم اگ دوبرابرنشده باشه ینی داره سقط میشع

اگ سقط شه این دومین باره ک نا امیدمیشم توروخدا برام ازته دل اگ دوس دارین ۳تاصلوات بفرستین 

فدای دلت ایشالا ک نینیه نازت میمونه تهران بارونه الان زیرش واست دعا میکنم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیرببینی عزیزم الهی ازخداهرچی میخای بت بده  تو ازمایشگاهم اشکمم میخاد بیاد

قربونت برم همچنین عزیزم خبرشو بهم بده حالا هی تو فکرتم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

استرس گرفتم.انشاالله خدا دلتوآروم کنه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738
قربونت برم همچنین عزیزم خبرشو بهم بده حالا هی تو فکرتم

حتما حتما ساعت ۱۱ جواب بگیرم خبرمیدم یا حضرت عباس نا امیدم نکن اخه نمیخام دوباره خبربدی ب شوخرم بدم این دوروزه نزاشته تکون بخورم ازسرکارخسته میاد وایمیسه شام درس کردن ازبس خوشحاله😔

به خودت انرژی مثبت بده و همه ش تکرار کن بتام رفته بالا   مطمن بااااااش بتات بالاس توکل به خدااا ...

اتفاقا اصلا امیدی ندارم خیلی اما حسین رو صدا زدم اسمش اگ پسرباشه حسین میزارم دخترباشه زهرا‌

از همین ماه عزیز میخام بمونه برات چون خودم خیلی تو این آزمایشگاه ها رفتم .صدقه بنداز 

پس درکم میکنی بخدا ازصب ک اومدم نشستم رو صندلیا طاقتم نگرفت برم خونه بازبیام صدای قلبمو میشنوم بخدل الانه پس بیفتم

بتا رفته بالا لایکم کن

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
اتفاقا اصلا امیدی ندارم خیلی اما حسین رو صدا زدم اسمش اگ پسرباشه حسین میزارم دخترباشه زهرا‌

خب اینجوری که میگی امیدی ندادم نا امیدی رو به خودت جذب میکنی عزیزم توکلت به خدا باشه قدرت اون ورای همه قدرت هاس بتات بالا رفته انشالله

2706