2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم شخصا اون قسمتهایی که کندم احساس میکنم زیاد شده

منم بخاطر همين تاپيك زدم ك بپرسم چون ازينجا ميكنم شب ميخوابم صب ميبنم ١٠٠ برابر شدن

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
2738
منم بخاطر همين تاپيك زدم ك بپرسم چون ازينجا ميكنم شب ميخوابم صب ميبنم ١٠٠ برابر شدن

خیلی بهش دقت نکن ، بالاخره راهیه که باید بریم ، موهاتو مش کن تا سفیدی ها قاتی مش بشه نشون نده خودش و البته مشی که با کلاه یا فویل باشه که به پوست سرت لطمه نزنه چون خود مش و رنگ باعث زود سفید شدن میشه

خیلی بهش دقت نکن ، بالاخره راهیه که باید بریم ، موهاتو مش کن تا سفیدی ها قاتی مش بشه نشون نده خودش و ...

دورت بگردم تا حالا اصلا رنگ نكردم شوهرم اصلا نميزاره خودمم دوس ندارم تازه رنگ بدتر سفيد ميكنه🧡🧡

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
دورت بگردم تا حالا اصلا رنگ نكردم شوهرم اصلا نميزاره خودمم دوس ندارم تازه رنگ بدتر سفيد ميكنه🧡🧡

رنگ نکن از توی موهات مش دربیار مش طلایی هم خیلی خوشگله چهره ات و باز میکنه هم موهای خودت میمونه هم سفیدی ها پنهان میشن