2737
2734

اینا دارن میرن شمال  اگه تو این اوضاع برای گردش وتفریح میرن خااااااااااااک بر سرشون  🙌🙌🙌همین آدمای بی فکرن که بقیق رو هم بدبخت میکنن  

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارونم هست تازه

شمالیا نباید بهشون جا بدن 

بعضیا هم که شعور صفر اشغالو هر جا باشه میندازن 

جنگل دریا جادس 

بعد زادو ولدشونم از بقبه بیشتر !!!!!!

نیس خودشون ادمن 

میزان ادما بیشتر بشن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
احتمالا خیلی از تهرانیا از ترسشون دارن فرار می‌کنن. در حالی که هم تو گیلان هم مازندران ویروس پخش شده ...

واقعا متوجه عمق فاجعه نیستند، گیلان خودش دومین استان درگیر هست، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم اکیدا توصیه کرده از سفرهای غیر ضروری به مازندران خودداری کنید، در ضمن این ویروس در جای سرد و مرطوب بدتر میشه، بعد این نوابغ پامیشن میرن شمال

... و من به تو ایمان دارم...

من صبح خوندم مدرسه ها تا بعد عید تعطیله 

خوب چرا باید آموزش پرورش تعطیل کنه مدارس رو 

که یه عده پاشن برن شمال ... بچه ها مدرسه تعطیل نبود بهتر میشد

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2740

بچه ها شما ک این همه ادعا دارید.... لطفا ی نگاهی ب ادبیاتی ک استفاده میکنید بندازید.... متاسفم براتون

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
متاسفانه مردم ایران خیلی بی ظریفتن.هربلایی ک سرمون میاد از خودمونه ربطی ب مسئولین و امریکا و... ندار ...

خیلی ربط داره 

تربیت و فرهنگ سازی خیلی مهم که عمدن ازش غافل شدن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من خودم گیلانی ام با این شرایط کر ونا عید نمیرم شهرمون ،  اما همین الانش مردم غیور جوری میرن که راه بند اومده از بس ترافیکه

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
من صبح خوندم مدرسه ها تا بعد عید تعطیله  خوب چرا باید آموزش پرورش تعطیل کنه مدارس رو  که ...

خب عزیزم تعطیل کردن که تو خونه بمونن از شیوعش جلوگیری کنن، خود ماها هستیم که نمیدونیم چه کاری و چه موقع انجام بدیم 

تو ووهان چین قرنطینه کرده بودن، اون پسر دانشجویه ایرانی میگفت پایین هر ساختمون یه پلیس گذاشته بودن نمیزاشت هیچکس از ساختمون خارج بشه، اونوقت اینا اینطوری میخوان کنترل کنن

2706