2733
2734
عنوان

اندکی تفکر

155 بازدید | 21 پست

چند ماه پیش یادتونه که هی داشت بچه دزدی اتفاق میافتاد؟ الان چرا دیگه خبرهایی از بچه دزدی نمیشنویم؟ یا چرا سالهای قبل همچین چیزی نبود در این حد؟ چرا فقط در اون بازه زمانی بچه دزدی زیاد شده بود؟یا موقع زلزله. یهو همه ایران یکی پس از دیگری لرزید!! شاید قبولش برای مردم عادی کاملا سخت باشه، اما جهان بر پایه انرژی رفتار میکنه.

مطمینا همانطور که فیزیک دارای قوانین غیر قابل تغییر و همه جانبه هست

متافیزیک هم بلاشک دارای قانون هست

یکی از قوانین متافیزیک را دراینمورد با هم مرور میکنیم :

🔴 قانون تمرکز-گسترش: به هر چیزی تمرکز کنین باعث گسترش اون در ابعاد کیهانی خواهید شد. برای جهان هیچ فرقی نمیکنه که روی موارد مثبت تمرکز کنیم یا منفی.هر چیزی رو روی اون زوم کنیم باعث گسترش و افزایش اون در زندگی و جهان می شه. یه مدت هم روی داعش تمرکز کرده بودیم و هی داشت اتفاقات زیادی میافتاد. یه مدتم روی زلزله زوم کرده بودیم ...

🔴 حالا قضیه ک.رونا هم به همین ترتیب هست. هر چقدر که بهش فکر کنیم و تمرکز کنیم باعث بسط و گسترش ک.رونا در کشور خواهیم بود. انرژی ذهنی افراد بسیار قدرتمند هست. زمانی که تعداد زیادی مردم روی یک مسئله خاص تمرکز کنن، سینرژی یا هم افزایی ارتعاشی ایجاد میشه و باعث اتفاق افتادن همون واقعه خواهد شد. ترس و نگرانی همشون ارتعاشات منفی و مخرب هست. به جای ترسیدن و به جای پخش استرس و نگرانی و خبرهای بد، حامل انرژی های مثبت و عشق باشیم. انرژی عشق  و انسان دوستی قوی ترین انرژی جهان هست. وقتی به سمت هر چیزی ارتعاش بفرستی براش کارت دعوت فرستادی. پس چه بهتر که به جای بیماری،به سلامتی توجه کنیم و سلامتی را دعوت کنیم. فراموش نکنید افراد مثبت اندیش در خود چین هم سالم و راحت الان دارن به زندگیشون ادامه میدن پس اصلا جای نگرانی نیست. توی جمع هایی که دارن حرفش رو میزنن هم شرکت نکنید تا روی مدار بیماری قدم بر ندارید. ارسال خبرهای منفی و فیلم و عکس های ترسناک و ایجاد نگرانی ها رو متوقف کنیم. ک.رونا را نمیشه تکدیب کرد. بیاید با هم برای سلامتی همه ی اونایی که دچار این مریضی شدن دعا کنیم و آرزو کنیم کسی دچار این مریضی نشه. دعای دسته جمعی اثرش خیلی خیلی بیشتره. مطمئنم هر یه نفر که این متن را بخونه حداقل برای شفای بیماران دعا میکنه. شاید راحت از کنار این متن بگذری اما ارسال همین متن به دیگران، آغاز پخش کردن انرژی مثبت هست!

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
قبول ندارم

پس لطفا انرژی منفیتون رو واسه خودتون نگه دارید چون نمیخوام اینجا هم موج منفی پخش بشه

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدایا توبه از عنبرالنسا و اویشن و تبریزیان و پروفسور سمیعی و دکترهای چینی حالا رسیدن به اینجا

قانون جذب خیلی وقته ثابت شدس عزیزم لطفا موافق نیستید سکوت کنید بزارید یه عده استفاده مفید ببرن

تو خودت سمبل انرژی منفی هستی من فقط کفتم قبول ندارم مگه حرفی زدم  چه بی اخلاق

من نه بد اخلاقم نه سمبل انرژی منفی، فقط خواهشم اینه اگه موافق نیستید نظری ثبت نکنید شاید یه عده تونستن روی سلامتی تمرکز کنن و این همه استرس رو از کانون خانوادشون دور کنن 

2740
واقعا عالی بود،همش سعی میکنم اینو به اطرافیانم بگم اما همه مسخره میکنن

مرسی از نوع تفکرت خوشحالم هم فکریم 

من از دیروز همش با خودم تکرار میکنم چیزی نمیشه بزودی کنترل میشه و قراره خبرای خوبی بشنویم واقعا ارومم و دلم خواست بقیه هم مثل من فکر کنن چون واقعا قدرت‌ عجیبیه قدرت تفکر

منم همیشه میگم فاز منفی ندین چیزمون نمیشه بابا، فقط باید رعایت کرد. 

بشدت با متنت موافق بودم اسی.باید به کائنات انرژی مثبت بفرستیم. تا برامون اتفاق بیفته. مرسی که اول صبحی انرژی مثبت به سایت دادی کاش پربازدید شه همه ببینن و کمتر مردمو به حول و ولا بندازن. 

مرسی 😍😍😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗🤗

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
خدایا در کل کشورم سلامتی عشق ورفاہ رو محقق کن

الهی آمین

مرسی از دعای کلی و سرشار از انرژی مثبتت ان شاء الله محقق بشه

مرسی از نوع تفکرت خوشحالم هم فکریم  من از دیروز همش با خودم تکرار میکنم چیزی نمیشه بزودی کنترل ...

بله واقعا همینطوره،همه چیز از فکر نشات میگیره

تو کتاب چهار اثر نوشته که در ذهن الهی بیماری وجود نداره،این ساخته فکر انسانه

منم همه مسائل بهداشتی رو رعایت میکنم،اما اصلا انرژی منفی نمیدم

پرواز کن تا آرزو، زنجیر را باور نکن💫🌠