2733
2734
عنوان

اصلا از خونه بيرون نميريد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه بیرون نرفت ،خرید های خونه چی میشه؟؟ همین نونی که میخرید هم دست چند نفر خورده 

منم از همین نون خیلی میترسم 

خونه مامانم هم هستم پسرم یکسره میخواد بره بیرون بابامم سریع میبرتش 

خیلی سخته کنترلش خدا بداد برسع

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2728

تا وقتی مجبور نشدین بیرون نرین

اگر هم مجبور بودید حتما دستکش دست کنید و به صورت و دهن و چشم و ... دست نزنید و چیزی نخورین و وقتی برگشتید همه وسایلی که همراهتون بوده رو ضد عفونی کنین و دوش بگیرین و دستکش و ماسک رو دور بندازین و دوش بگیرین و لباسها رو هم آفتاب کنید یا تمیز بشورین

میبینی که با این همه زحمت و دلهره آدم ترجیح میده جایی نره

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
من فقط از اسنپ ماركت اينترنتي خريد ميكنم مياره در خونه پولشم اعتباري ميدم  هر چي مياره رو ميشو ...

راهای زیادی واسه انتقالش هست ، اینم مثل سرما خوردگیه، هوا آلوده بشه ،یک لحظه استشمام کنی میره تو بدنت 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

منم خودم و دخترمو قرنطینه کردم اما شوهرمو چکار کنم جای شلوغ شهر کار میکنه سرشم شلوغه شب میاد خونه هرچی آلودگی و ویروسه میاره خونه 😒

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2738

چهار روزه خونه هستم و تا اخر هفته همین طور 

پنج شنبه با اسنپ میرم پیش جراح بینیم اونم.مجبورم وگرنه نمی رفتم 

کسی به فکر من و تو نیست خودمون باید مراقب باشیم 

تماس تصویری واتس آپ هست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من از روز دوازده بهمن که همسزم گفت ک رونا 

گرفتن عده ای و اعلام کردیم وزارت بهداشت ولی مسخره میکنن.دیگه کلا سرکارنرفتم خودم بخصوص باردارم و پروژه هام تعطیل کردم گفتم گور بابای پول.نهایت پروژه رو ازم میگیرن.ولی همسرم رفت بیمارستان سه روزه و الان تا چهارده روز حق و جرعت خونه اومدن نداره که نکنه بیماری به من و خانواده انتقال بده.

فقط مواقع ضروری میرم بیرون اکنم ماسک و دستکش میپوشم‌بچمم نمیبرم  مامانم‌میاد خونه نگهش میداره 

ترحیح میدم جاهای شلوغ نرم 

۷اسبند وقت دندان پزشکیمو کنسل کردم انداختم بعد عید 

زیلد استرس ندیم بخودمون کارامونو بکنیم فقط و فقط بهداشتو رعایت کنید انشالا رزودی این مرحله رو هم بگذرونیم

رعایت بهداشت و شستن دستها ،یا دستکش یکبار مصرف و ماسک کافیه بخدا،دیگه ترس اضافی کُشنده تره

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

من خودم الان سر کارم... سرکار تا وقتی دستام رو صابون نزدم و الکل نزدم چیزی نمیخورم... چایی آبدار خونه رو هم نمی خوریم... بعد از ظهرا میرم باشگاه با دستکش و اینا... مسقیم هم میرم زیر دوش بعدش ... دیگه نمیدونم درسته اصلا میرم یا نه؟ 

2706