2733
2734
عنوان

لعنت لعنت لعنت آخ کاش میشد آتیشش بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6854 بازدید | 162 پست

میدونی گاهی بعضیا واقعا تحت فشارن من مادرم به صبر ومهربونی معروف بود ختی همه میگن وقتی برادرم سینه اشو نگرفت وشیر نخورد باجون ودل ازش نگهداری کرد حتی نمیزاشت اشکش روی زمین بیوفته ولی وقتی از پدرم حدا شد تامدتها ا باما درگیر بود نمیتونست از خودش جدامون کنه ولی حوصله نگهداریمونم نداشت خیلی اذیتمون کرد وکتک زد ولی الان پقتی فک میکنم چقدر فداکاری کرد وواقعا مهربونه درکش میکنم ومییخشمش

انگار بچه داره دندون درمیاره.گوشاشو میخاروند.بی قرار بود.یکم هم شیطون بود.داشت به سینه من چنگ میزد.مادر شیر خودشو میده که امروز از صبح نداده بود

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به زور در رو باز کرد.من با خانم مددکار همراه ی آقا رفتیم داخل خونه.البته اولش من پشت در بودم ولی به ...

‌وای برگرده ریز ریز میکنتت خانومه. آدم وحشی ای ک بچه رو تنبیه کنه تو رو میکشه حتما. ولی کار خوبی کردی دلم خنک شد.

صلوات  
به زور در رو باز کرد.من با خانم مددکار همراه ی آقا رفتیم داخل خونه.البته اولش من پشت در بودم ولی به ...

بازوی بچه۶ماهه رو گازگرفته بود🤕🤕🤕

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2731
واقعا ؟ کمبود اهن باعث گریه میشه؟ نمیدونستم   میبرمش دکتر ببینم چی میگه

آره عزیزم

کمبود آهن باعث احساس خستگی و عصبانیت میشه

خودمونم کمبود آهن داشته باشیم همش دلمون میخواد داد بزنیم

شاید دقت کنید بگه خستم یا پام درد میکنه

آزمایش خون برا بچه ها سخته

یک شیشه شربت فروگلوبین بخر هرشب بهش بده

خوب میشه

2740
انگار بچه داره دندون درمیاره.گوشاشو میخاروند.بی قرار بود.یکم هم شیطون بود.داشت به سینه من چنگ میزد.م ...

خدا لعنتش کنه خدا خیرت بده شوهرش چیزی نگف

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خاک توسرش با اون بازی کردنش 

دروغ گفته عزیزم، مام با بچه هامون بازی میکنیم، گاز میگیریم اونم جوری که جاش بمونه؟؟؟؟؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐