2733
2734
عنوان

مجبورم کرده برم سر کار

364 بازدید | 30 پست

یه موسسه ی کوچیکی درس میدم، کلاس ها یکی دو نفره، آنلاین هم کلاس برگزار میشه...هر چی به مدیر میگم بابا خطر داره، کل کلاس ها رو آنلاین کن از خونه درس بدیم، میگه نه باید بیای موسسه، این ویروس شایعست!!...الان هم یکم انگار قفسه سینم درد می کنه..به نظرتون  استعفا بدم؟ حقوقم هم زیاد نیست. 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلامتی خیلی خیلی خیلی مهم تر از پول 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

از مرگ. می‌ترسی یا از اون دنیا؟؟ 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
والا ما هم سرکار اومدیم تو این مملکت فقط معلم ها حق زنده موندن دارن و بس 

معلما نه جانم  بچه ها  وگرنه معلما مظلوم ترین قشرن و واقعا حقشون نیست که درموردشون اینطور نظر بدیم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738

عزیزم شما نهایتش ارباب رجوع تا فاصله یک متری تبادل دارین.

ولی ما با ۴۰ نفر ادمی که اصلا نمیفهمن و مداوم میخوان همدیگه رو یا مارو بغل کنن و اصلا هم از بهداشت چیزی سرشون نمیشه

یک‌ مدرسه به طور میانگین ۳۰۰ شاگرد داره و اگه تعطیل نشن شیوع بیماری با سرعت خیلی زیاد افزایش پیدا میکنه.

هرچند فعلا همه رفتن مسافرت بس که عاقلن

من تومشهدم که میگن هنوز کر ونا نیومده چون مشکل آسم دارم دیروز زنگ زدم دکترای عمومی رو میگن رفتن مرخصی_یکجاپیداکردم زنگ زدم میگه مریضیت چیه بازگفته۵دقه دیگه زنگ بزن ببینم دکترقبولت میکنه یانه خلاصه که دکتره ازترسش پیچوندوقبول نکرد_اینا قسم خورده هامونن وای بحال بقیه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
ادم از دست مدیرا حالا چه اموزشگاه چه مدرسه باید سر به کوه و بیابون بذاره

آره چرا اینقدر عقده ای میشن؟ من با خودم میگم خوبه مدیر ما فقط مدیر یه مدرسه درپیتیه وای به روزی که از مسئولین بالادست کشوری بود.اصلا یه چی میگم یه چی میشنویا داغووووون پر از عقده

آره چرا اینقدر عقده ای میشن؟ من با خودم میگم خوبه مدیر ما فقط مدیر یه مدرسه درپیتیه وای به روزی که ا ...

هرچیم بهترین هارو واسشون انجام بدی یه غری دارن بزنن 

من دیگه خودمو زدم به کوچه علی چپ و بهترین کار اینه که به هیچ جامون حسابشون نکنیم وگرنه پیر میشیم.

اونا نه با نیروهاشون بلکه از پدر مادر دانش اموزا هم طلب کارن ولشون کن 😁

هه بخاطر حفظ سلامتی دانش اموزان هس چون والدینشون نمیذارن اینجا تعطیلی نزدن ولی والدین بچه ها اجازه نمیدن بچه هاشون برن مدرسه

کی فدا کار تر از معلمها؟؟؟ اینم بخاطر حفظ جان دانش آموزان هست نه معلماااا ؟ توی این جامعه ی فراری از فرهنگ تنها چیزی که توی چشم مسئولین قیمت و ارزش نداره معلم و فرهنگ و آموزشه

2706