2737
2734
عنوان

بياين از ارزوهاتون بگين كه خيلي وقته گذاشتينشون كنار

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقاااا 👌👌👌 كار درستو ميكنين منم از امروز تصميم گرفتم ك تلاش كنم تا بهشون برسون 😍

آفرین فقط هیچوقت ناامید نشو 

و راه های مختلف رو امتحان کن تا نزدیک بشی ب هدفت 

هر روز ارادتو بیشتر کن 

یک پلنگ هر صبح راه های شکار کردن یه آهو رو تمرین میکنه و یه آهو هم هر صبح سرعت و گریز از دست یه پلنگ رو تمرین میکنه😏

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2728
عزیزم شوهرم خیلی وسواسه یه مسافرت کیش رو هم به زور میاد اصلا اهل سختی کشیدن نیست ،زندگی توی روستا رو ...

خيلي عاليه 😍👌👌👌

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
عزیزم اینا آرزو نباشه برات ،تبدیلش کن به برنامه زندگیت

رانندگی  رو معاف کردن برام پلیس ب اضافه ۱۰ ب خاطر مشکل چشم های قشنگم . گیتار هم دیگه نمیزارن ادامه بدم . درس هم ک با ی نمره ریلضی نتونستم پاس کنم دیگه ادامه نمیدم . بهشون هیچ وقت نمیرسم

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2738
تا امید نشو عزیزم به موقعش خدا خودش بهت میده

اصلا امیدندارم ماه قبلی 22تا آمپول زدم انواع و اقسام داروهارو مصرف کردم انقد امیدداشتم که رفته بودم لباس و اسباب بازی میخریدم درست وقتی از مغازه اومدم بیرون پری شدم حتی نشد یک ساعت ذوق وسایلی که خریدم رو بکنم😢

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
رانندگی  رو معاف کردن برام پلیس ب اضافه ۱۰ ب خاطر مشکل چشم های قشنگم . گیتار هم دیگه نمیزارن اد ...

عزیزم خواهر شوهر من خیلی چشماش ضعیف بود ولی رانندگی میکرد الآنم که عمل کرده ،گیتار چرا نمیزارند بری؟؟

عزیزم خواهر شوهر من خیلی چشماش ضعیف بود ولی رانندگی میکرد الآنم که عمل کرده ،گیتار چرا نمیزارند بری؟ ...

ن من چشمام ضعیف نیس . ی کوچولو استرابیسم داره ،

استادش آقا بود همسرم نمیزاره😅

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2706