2733
2739
عنوان

بياين از ارزوهاتون بگين كه خيلي وقته گذاشتينشون كنار

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 39 پست
اصلا امیدندارم ماه قبلی 22تا آمپول زدم انواع و اقسام داروهارو مصرف کردم انقد امیدداشتم که رفته بودم ...

الهی ،خیلی ناراحت شدم ولی برات دعا میکنم که خدا حرف دلت رو گوش کنه ،خودم یک سال و نیم منتظر بودم

ايشالله به زودي بارداري شي و يه ني ني توپول ناناز به دنيا بياري عزيزم 😍

ممنون عزیزم، شوهرم مخالف بچه دار شدن، منم دیگه بی خیال شدم، دیگه نمیخوام غرورمو زیر پا بزارم خسته شدم از بس بهش گفتم بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی ،خیلی ناراحت شدم ولی برات دعا میکنم که خدا حرف دلت رو گوش کنه ،خودم یک سال و نیم منتظر بودم

فدای دل مهربونت بشم من عزیزم❤من سه ساله همه راهی رفتم آخرش جلوم بن بست بوده 😢

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
ن من چشمام ضعیف نیس . ی کوچولو استرابیسم داره ، استادش آقا بود همسرم نمیزاره😅

انشالله یاد میگیری من بعد پانزده سال که گواهینامه داشتم تازه پارسال نشستم ،شوهرم ماشینشون بهم نمیداد

2731
فدای دل مهربونت بشم من عزیزم❤من سه ساله همه راهی رفتم آخرش جلوم بن بست بوده 😢

من داداشم بعد ١٢ سال بچه دار شدن با انواع و أقسام دارو ها و امپولا اما هيچوقت نا اميد نشدن 

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
انشالله سال دیگه همین موقع نی نی دار شده باشی به حق فاطمه زهرا

قربونت برم💋❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
من داداشم بعد ١٢ سال بچه دار شدن با انواع و أقسام دارو ها و امپولا اما هيچوقت نا اميد نشدن 

خداروشکر❤

2738

بشم یه والیبالیست حرفه ای از ۱۳ سالگی ورزشو شروع کردم بخاطر وضعیت جسمانی و استعدادم ظرف مدت دو سه سال وارد مسابقات کشوری شدم  چندتا جام و مدال و حکم  کلا توباشگاه ها معروف بودم تا اینکه ۱۷ سالم شد شوهرم خواستگاریم اومد اولش اومدم رد کنم ولی وقتی از مربیام شرایط ورزش بانوان ایرانو اعزامو قردادای فوق پایینو دیدن پااپس کشیدم دیدم ارزش وقت گذاشتن نداره خدایا چرا اینجاااا  بخدا این والیبالیست هایی هم که تو تیم ملی هستن همش پدراشون ساپورتشون میکنن بالاترین قراردادا برا بهترین بازیکنا سالی ۴۰ ۵۰ تومنه  سر بسته بگم واسه خانوما کشورمون هیچ ارزشی قایل نمیشه

بشم یه والیبالیست حرفه ای از ۱۳ سالگی ورزشو شروع کردم بخاطر وضعیت جسمانی و استعدادم ظرف مدت دو سه سا ...

عزيزم چقدر عالي 😍 بنظر من حتما ادامه بده مطمئن باش موفق ميشي حتي با وجود سختي ها

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕