2737
2739
عنوان

نگران همسرمم باید بیمارستان باشه

2267 بازدید | 108 پست

من و همسرم بعد از کلی سالها درس خوندن الان تازه داشتیم به ارامش میرسیدیم که با این ویروس و بی احتیاطی مردم همسرم کشیکه و اصلا نمیتونه خونه بیاد دیکه نگرانم نکنه همسرمم بخاطر بیماراش قرنطینه بشه.توورخدا مردم تاوان بی مسولیتی و جدی نگرفتن شمارو بچه های بدبخت پزشکی باید بدن که محبورن با این بمیاری سرکله بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرم الان سه روزه که شیفتش هست و از ترس دیگه نمیاد خونه و توی بیمارستان میخوابه.منم باردارم و همش نکرانم اکر همسرم بمیره من با یک بچه چکار کنم تو این اوضاع.اونوقت مردم بی فزهنگ بدون هیچ اهمیتی دنبال سفر و خرید و مهمونی هستن و بدون رعایت هیچی میان خیابونا.

2738

عزیزم اونایی که بیمار میشن که از خونه باباشون نیاوردن ..مقصر مسیولان بی کفایت هستن که ورود وخروج رو کنترل نکردن 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

حق داری عزیزم
منم دیشب پر پر میزدم همسر منم رفته بود برای نظارت ضدعفونی کردن هواپیما
باورت نمیشه انقدر حرص خوردم معده ام درد گرفته
اما در نهایت توکلت به خدا باشه،انشاالله همیشه تنشون سالم باشه بتونن به همه کمک کنن

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه
وقتی دکتر شدید باید پی ه همه چی رو به تنتون میمالیدید،،پزشک شدن آرایشگاه نیست که،گل وبلبل نیست که ب ...

البته مردم هم بی احتیاطن.تعطیل شدن رفتن شمااال!!!!!!!!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706