2737
2734

یعنی حتماااااااا عمل کن من پارسال تو 27سالگی عمل کردم ۲۷سال زجر کشیدما همش گلوم عفونت میکرد تا امپول نمیزدم خوب نمیشدم

این اخرا تنگ نفس میشدم تو حفره هاش غذا گیر میکرد .دهنم بو میداد هرچی مسواکم میزدم فایده نداشت.همش مسمومیت و معده درد داشتم .دردش فقط،سه روز اوله واقعا سخت میگذره ولی بعدش یه عمر راحتی

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بوی دهنت از بین رفت؟

اررررررررره 

دو تا سقط داشتم روزای خیلی بدی رو گذروندم همش نگران همش ناراحت.تا اینکه فهمیدم دوباره باردارم خیلی واسه بدست اوردن دخترم تلاش کردم هم استراحت مطلقم هم شیاف استفاده میکنم هم امپول هم قرص که واسم بمونه.میشه دعا کنید سلامت بغلش کنم ممنون
عملش سخته ؟ بیهوش میکنن ؟ از عمل میترسم😭

اره بیهوش میکنن فقط،سه روز اول سخت میگذره .چون نمیتونی چیزی بخوری یا اب دهان قورت بدی و درد داری  که اونم پرستارا مسکن تزریق میکنن ولی عوضش کل مشکلاتت از،بین میره حتما عمل کن نتررررس من این بیست و هفت سال و بخاطر ترس الکی زجر کشیدم الان اینقد راضیم 

2738