2737
2739
عنوان

شهرمون از دیروز بعد از ظهر مث شهر ارواح شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فردوسی شمالیم این طرفا که همیشه خدا شلوغه😞

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
بهتر  الان تو تاپبکای دیگه از این ناراحتن همه تو کوچه خیابونان

خب اونها ح ق دارن گامهر جاک شهر هاز بزرگی مث تهران و قم و مازندراک و گیلان و همدان جمعیت میلیونیا ولی شه ر ما جمعیتش ۵۰۰ ازار تاس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
من فردوسی شمالیم این طرفا که همیشه خدا شلوغه😞

اره بابا اوتجا ک شلوغه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

باریکلا به مردم شهرتون که بیرون نمیان همشهریای ما ک انگارن انگار این مواظبتا حقوق همدیگس که باید در حق هم ادا کنیم

یه لحظه فکر کن مال تو باشم   ..اروم باش...میگم اروم باش..گفتم فک کن فقط..یکی زنگ بزنه به اورژانس..نفس بکش لعنتی..بیا اینم مرد  

بازم خداروشکر یکی تاپیک زد شهرشون رعایت میکنن 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
اره اصلا فک نکنم با این شرایط نوروز خوبی داشته باشیم فقط امیدوارم تمون شه زودتر 

نوروز بدون خرید لباس و هفت سین و شیرینی و دید و بازدید ب چه دردی میخوره آخه😔

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
خب اونها ح ق دارن گامهر جاک شهر هاز بزرگی مث تهران و قم و مازندراک و گیلان و همدان جمعیت میلیونیا ول ...

هر چی کمتر بیان بیرون بهتره 

ان شاالله که هرچه سریعتر  دوره این بیماری بگذره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
نیشابور خیلی دوستدارم دانشگام نیشابور بود کسی که مرده مشخص شده از کی گرفته؟ خانوادش قرنطینه؟

نه یه اقای هفتاد ساله ایو توی باشگاه خبرنگاراک جوان گفت یا تست دیگش اگا مثبت ب سه توی اطلاعیه وزارت به داشت میزنن

2706