2733
2739
عنوان

ریسک بالای غربالگری سه ماه اول

389 بازدید | 17 پست

سلام من دیروز آزمایش غربالگری رو گرفتم ریسکم خیلی بالا بود 1 به 96 حالا باید هفته آینده آمینو سنتز بدم کسی مثل من بوده که بعداز آمینو نی نی ش سالم باشه تو رو خدت کمکم کنید اگه تجربه ای دارید بیاید بگید من دارم دیونه میشم 

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

زیادنن اونایی ک باشرایطت بودن الان بچه ها سالمن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
زیادنن اونایی ک باشرایطت بودن الان بچه ها سالمن

خیلی استرس دارم آخه سنم بالاس 43 سالمه و بچه اولمه سه تا سقط داشتم و NT1. 45 بود 

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی استرس دارم آخه سنم بالاس 43 سالمه و بچه اولمه سه تا سقط داشتم و NT1. 45 بود 

همینجا سرچ کن خیلی زیاده 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ریسکو کجا مینویسهد.منم دادم ولی اصلن سر در نمیارم چی به چیه

پایین نمودار هستش اونجایی که ستون عمودی داره وسطی Final Risk هستش زیرش عدد رو نوشته 

2740
کو عکس آزمایشتو بزار ببینم نگران نباش دختر خیلیا با موقعیت تو بچشون سالم بوده استرس از همچی بدتره نگ ...

آزمایش رو گذاشتم 

اصن مشکلی نیست خیالت راحت نی نیت سالمه حالا ببین

ممنون از دلگرمیتون اطلاعات پزشکی دارین؟ 

سلام از آزمایشگاه زنگ زدن خدا رو شکر نی نی سالمه و پسره الهی که به حق مادر سادات و امام علی و امام زمان همه نی نی ها سالم و سلامت باشن و با شادی بیان تو بغل ماماناشون خدایا صذهزارمرتبه شکرت

سلام امروز 4 روزه سزارین کردم و الان پسرم علی کوچولو صحیح و سالم کنارم خوابیده 

خدا رو صد هزار مرتبه شکر